Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Empleados de contabilidad y cálculo de costos > Všeobecná účetní Senior, účetní Všeobecní

Všeobecná účetní senior, Účetní všeobecní

Empleo en Zlínský kraj (República Checa) de Empleados de contabilidad y cálculo de costos

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos.

Úředníci : Úředníci pro zpracování číselných údajů a v logistice : Úředníci pro zpracování číselných údajů : Úředníci v oblasti účetnictví

Descripción de la oferta de trabajo:

Všeobecná účetní senior

Chcete se stát oporou firmy v oblasti ekonomiky a účetnictví?

Jsme firmou vyrábějící zabezpečovací systémy – turnikety, přístupový a stravovací systém. Zajišťujeme pocit bezpečí pro ostatní a možná i pro Vás.

Dokážete se soustředit na více věcí najednou a řešit je dle priorit a termínů?

Budete komunikovat s technicky zaměřenými lidmi. Vaším úkolem bude dosáhnout optimálního řešení, a proto jsou potřeba dobré komunikační schopnosti.

Náplní práce bude zpracování odběratelských faktur pro výrobní firmu s aktivní znalostí nákupu ze zahraničí z EU i ze třetích zemí, dále předpokládáme velmi dobrou znalost a samostatnost při zpracování DPH. Pokud v tom nejste úplní profíci, rádi vás zaškolíme – očekáváme ale vaši velkou ochotu pro to něco udělat.

Pokud nejste zvyklí tvrdě pracovat, není to práce pro Vás.  U nás je opravdu vyšší úroveň účetnictví.

Jestliže ale tuto práci zvládnete, stanete se respektovanou osobou ve firmě a máte skvělou práci.

Stanete se součástí kolektivu srdcařů a můžete vidět výsledky naší práce po celém světě. Bez pochyb budete odborníkem na slovo vzatým.  Dobrou práci umíme dobře ocenit.

Pokud máte zájem, zašlete životopis na e-mailovou adresu – mholikovacominfo.cz

Región: Zlínský kraj.

Ver 156 ofertas de trabajo en "Zlínský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 25000 mínimo y 40000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Jornada completa.

Instrucciones para solicitar:

Kontaktujte zaměstnavatele podle pokynů v poznámce.

Identificador de la vacante:16340660741.

Ver las 461 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos ofertadas.