Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Profesionales en derecho > Výzkumný Pracovníci Právního Oddělení, Ostatní Specialisté V Oblasti Práva A Příbuzných Oblastech Jinde Neuvedení

Výzkumný pracovníci právního oddělení, Ostatní specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech jinde neuvedení

Ofertas de trabajo de Profesionales en derecho en República Checa

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Specialisté : Specialisté v oblasti právní, sociální, kulturní a v příbuzných oborech : Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech : Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

OZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ NA OBSAZENÍ PRACOVNÍ POZICE

Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v.v.i., 110 00, Praha 1, Jeruzalémská 9

zastoupená ředitelem: PhDr. Davidem Michalíkem, Ph.D. DBA , IČ 00025950,

vyhlašuje dne 30. 11. 2020 výběrové řízení na obsazení pracovního místa:

                                                       výzkumný pracovník

   č.j.: VÚBP/1975/II.2/2020/5.99/VŘ

Druh práce: výzkumný pracovník právního oddělení

Práce na plný pracovní úvazek.

Pracovní poměr bude sjednán na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Předpokládané datum nástupu:   1. 1. 2021

Požadované vzdělání:

"    vysokoškolské vzdělání obor právo

Požadované znalosti a dovednosti:

"    znalost práce na PC (MS Office - zejm. Word, Excel, PowerPoint)

"    středně pokročilá znalost anglického jazyka a minimálně další světový jazyk na aktivní úrovni

"    publikační činnost

"    výzkumná činnost

"    dokončené Ph.D. vzdělání

Osobnostní předpoklady

"    organizační schopnosti

"    komunikativnost

"    přesnost, spolehlivost, zodpovědný přístup

"    schopnost rychlého řešení pracovních úkolů

"    odolnost vůči stresu a flexibilitu

Výhodou

"    zkušenosti s vedením výzkumných projektů

Nabízíme

"    pracoviště v centru Prahy

"    pružnou pracovní dobu

"    podporu profesního i osobního rozvoje, další vzdělávání

"    možnost práce na home office

"    Work-life balance

"    příspěvek na stravování formou elektronické stravenkové karty

"    příspěvek na sport, kulturu, dovolenou

"    pět týdnů dovolené

Způsob přihlášení do výběrového řízení

V případě Vašeho zájmu doručte

-    strukturovaný životopis s motivačním dopisem

-    ověřenou kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání

-    seznam publikační činnosti

-    jiné (např. doklad o odborné zkoušce, jazykové zkoušce, certifikáty)

osobně nebo poštou tak, aby je vyhlašovatel obdržel nejpozději do 15.12.2020 (včetně) na adresu:

Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v. v. i.

personální oddělení VÚBP/1975/II.2/2020/5.99/VŘ

Jeruzalémská 1283/9

110 00 Praha 1 - Nové město

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu kdykoliv v jeho průběhu nebo nevybrat žádného uchazeče.

Número de puestos: 1.

Empleador: Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v.v.i..

Obraťte se na kontaktní osobu. Linda Kalašová. E-mail: vubp-praha.cz" target="_blank" rel="nofollow">kalasovavubp-praha.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: kalasovavubp-praha.cz

Identificador de la vacante:20194720710.

Ver las 209 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.