Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería > Vývojový/-á Konstruktér/-ka, Technici Projektanti, Konstruktéři V Ostatních Průmyslových Oborech

Búsqueda en Královéhradecký kraj (República Checa) de Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería

Vývojový/-á Konstruktér/-ka, Technici Projektanti, Konstruktéři V Ostatních Průmyslových Oborech

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech : Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

VÝVOJOVÝ/-Á KONSTRUKTÉR/-KA ve strojírenské zakázkové výrobě, pracoviště Divec u Hradce Králové, jednosměnný provoz, nástup dohodou.

Náplň práce: vývoj nových strojů a tvorba modelů v CAD programu + tvorba 2D výkresů, zpracování modelů na výrobní podklady (pro výrobu plechových díků, pálení laserem, ohýbání, obrábění...), následná komunikace s výrobou a občasná montáž vlastních projektů.

Požadavky: min. SŠ vzdělání strojírenského směru, velmi dobrá orientace v technické dokumentaci a strojírenských výkresech, práce na PC, znalost práce v SolidWorks výhodou (není podmínkou), samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, schopnost samokontroly, schopnost práce v týmu.

Pozice je vhodná i pro absolvensty bez praxe v oboru.

Podrobnější informace o nabízené pozici se dozvíte při osobním pohovoru.

Informace o firmě naleznete na našich internetových stránkách: www.svmetal.cz

Životopisy zasílejte na e-mail: jobssvmetal.cz

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 134 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 20000 (CZK mensual).

Empleador: SV metal spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Zuzana Rážová. Tel.: +420 495 433 189. E-mail: svmetal.cz" rel="nofollow">jobssvmetal.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 495 433 189
  • Correo electrónico: jobssvmetal.cz

Identificador de la vacante:16393600722.

Ver las 281 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.