Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Desarrolladores de software > Vývojáři Softwaru

Vývojáři softwaru. Hlavní město Praha. República Checa

Vacantes en República Checa (Hlavní město Praha) de Desarrolladores de software

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores de software.

Specialisté : Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií : Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací : Vývojáři softwaru

Descripción de la oferta de trabajo:

Kontakt:e-mail: adriana.sloupenskaibs-sro.com

Požadavky:

"    Ochota pracovat s využitím nejnovějších technologií, agilní řízení projektů. Cloud technologie

"    Podílet se na tvorbě nových produktů pro eCommerce klienty v oboru IT zabezpečení, digitálního marketingu apod., a na následném testování prototypů s cílem vybrat nejefektivnější řešení pro zákazníka

"    Výhodou je znalost programování v C# .NET nebo Java

"    Orientace na zákazníka, proaktivní přístup a důraz na detail

"    Výborná znalost anglického jazyka

"    Alespoň bakalářské vzdělání v oboru IT

Región: Hlavní město Praha.

Ver 654 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 110000 (CZK mensual).

Empleador: Cimpress Technology Czech Republic s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Adriana Sloupenská. E-mail: ibs-sro.com" rel="nofollow">adriana.sloupenskaibs-sro.com. Adresa: Karla Engliše 3201/6, Smíchov, 150 00  Praha 5.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Praha; Código postal: 150 00; Dirección: Karla Engliše 3201/6, Smíchov, 150 00 Praha 5
  • Correo electrónico: adriana.sloupenskaibs-sro.com

Identificador de la vacante:16027480721.

Ver las 698 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores de software ofertadas.