Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico > Výrobce Obalů (umělých Střev), Obsluha Strojů Na Výrobu A Zpracování Výrobků Z Plastu

Búsqueda de Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico en Jihočeský kraj (República Checa)

Výrobce Obalů (umělých Střev), Obsluha Strojů Na Výrobu A Zpracování Výrobků Z Plastu

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico : Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Obsluha stacionárních strojů a zařízení : Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže, plastu a papíru : Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště: Průmyslová 377/2, České Budějovice

Smlouva se uzavírá nejprve na dobu určitou, poté na dobu neurčitou.

NÁPLŇ PRÁCE:

- zpracovávání materiálů dle platných specifikací/ standardů a kontrola hotového výrobku

- vyřazování výrobků, které se neslučují se specifikací/standardy

- ukládání a označování hotových výrobků dle platné specifikace a standardů

POŽADUJEME: manuální zručnost, odpovědnost, samostatnost

Zam. výhody: stravování, pracovní oděvy, bonus za výkon

Kontakt telefonicky 8 - 15 hod. nebo e-mailem

Región: Jihočeský kraj.

Ver 274 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 9.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 18650 mínimo y 28000 máximo (CZK mensual).

Empleador: VISCOFAN CZ s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Renata Pavlíková. E-mail: gamex.viscofan.com" rel="nofollow">pavlikovargamex.viscofan.com.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: pavlikovargamex.viscofan.com

Identificador de la vacante:16766700746.

Ver las 163 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico : Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico ofertadas.