Védőnő. Del-Alfold. Hungría

Vacantes en Hungría (Del-Alfold) de Trabajadores comunitarios de la salud

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Otros profesionales de nivel medio de la salud : Trabajadores comunitarios de la salud.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Egészségügyi foglalkozások : Egyéb egészségügyi foglalkozások : Közösségi egészségügyi foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) VÁROSI EGÉSZSÉGÜGYI INTÉZMÉNY Védőnő munkatársat keres gyomaendrőd (gyoma)i munkavégzésre közalkalmazotti (kjt.) jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.09.01 - 2018.08.31, állásegyeztetés helye és módja: A pályázati feltételeknek megfelelően., A pályázati feltételeknek megfelelően.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Védőnő, ;További információ:A pályázat benyújtásának határideje: 2017.08.11. A munkakör legkorábban 2017. 09.01 napjáról tölthető be. A pályázatot postai úton az 5500 Gyomaendrőd, Selyem út 124. címre kell megküldeni. A borítékon fel kell tüntetni az alábbiakat: VI/2573/2017, védőnő. A pályázati kiírás a www.gyomaendrod.hu, a www.hunya.hu illetve a www.csardaszallas.hu honlapokon jelent meg.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1139 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: VÁROSI EGÉSZSÉGÜGYI INTÉZMÉNY.

Dirección: 5500 Gyomaendrőd (Gyoma), Hősök út 57..

Contacto: _

Teléfono: (00) 00.