Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Profesionales en operaciones financieras y administrativas > Värbaja

Ofertas de empleo de Profesionales en operaciones financieras y administrativas en Estonia

Värbaja

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas.

Traducción de la profesión: Tehnikud ja keskastme spetsialistid › Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Ida- Tallinna Keskhaigla ootab Sind oma meeskonda!

Tööülesanded: Ida-Tallinna Keskhaiglal on Eesti meditsiini eduloos oma kindel ja väärikas koht. Oleme suur organisatsioon, kus igaühel on täita oluline roll. Meie juures töötad Sa koos 2500 inimesega, kes kõik teevad eluliselt olulist tööd. Oleme õppiv ja õpetav haigla ning meid seob ja kannustab ühine soov tervishoidu paremaks muuta.

Värbajana toetad juhte värbamis- ja valikuprotsessides ning vead eest tööandja brändingu projekti. Sul on tahet ja pealehakkamist tõsta organisatsiooni värbamise kvaliteeti. Sind ootab ees mitmekesine töölaud: alates värbamisplaanide ja töökuulutuste koostamisest kuni sobivate kandidaatide leidmise ning töötajate vastu võtmiseni välja. Värbajana oled meie brändisaadikuks ning peegeldad edasi ettevõtte põhiväärtusi nagu inimlikkus, professionaalsus ja koostöö.

Omalt poolt pakume: Pakume Sulle

- võimalust eneseteostuseks mitmekesises organisatsioonis

- õppida tundma tervishoiuvaldkonna eripära ja teha missiooniga tööd

- asjatundlikku ja toetavat meeskonda

- erialaseid koolitusi

- 5 kalendripäeva lisapuhkust ja teisi tööandja poolt pakutavaid soodustusi

Muud nõuded: Oled oodatud, kui

- omad varasemat töökogemust värbamises ja värbamisturunduses

- oled väga hea kirjaliku ja suulise eneseväljendus- ning läbirääkimisoskusega

- oled positiivse ellusuhtumisega ja väärtustad meeskonna- ning koostööd

- oled oma töös organiseeritud ja süsteemne ning suudad jagada enda aega erinevate värbamisprojektide vahel

- oled loov, ideederohke ja viid need ka ellu

- valdad lisaks väga heale eesti keelele suhtlustasandil vene ja inglise keelt

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Osaühing Talentor Estonia (https://www.talentor.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: +3725024274
  • Correo electrónico: Anneli.salminentalentor.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Septiembre de 2022, y con identificador de la vacante:1517232.

Ver las 36 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas ofertadas.