Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Maestros de enseñanza primaria > Nastavnik/ca Matematike

Empleo en Croacia de Maestros de enseñanza primaria

Nastavnik/ca Matematike

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Primary school teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

NATJEČAJ

za radno mjesto

Nastavnik/ca matematike - 14 sati nastave tjedno, odnosno 28 sata ukupnog radnog vremena na određeno i nepuno radno vrijeme, zamjena za bolovanje – 1 izvršitelj/ica

Opći i posebni uvjeti: prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu.

Natječaj se objavljuje 21. ožujka 2024. na oglasnoj ploči i na web stranici Gimnazije Daruvar te na oglasnoj ploči i na web stranici Zavoda za zapošljavanje.

Rok prijave: 8 dana od dana objave natječaja.

Na natječaj je uz prijavu potrebno priložiti:

životopis

dokaz o stupnju i vrsti stručne spreme,

dokaz o državljanstvu,

potvrdu da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak u smislu članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi,

elektronički zapis o radno-pravnom statusu.

Prijavom na natječaj kandidat daje privolu Gimnaziji Daruvar za obradu osobnih podataka u skladu s propisima kojima je propisana zaštita osobnih podataka u svrhu provedbe natječajnog postupka i rezultata natječaja.

Kandidati potrebne dokumente dostavljaju u preslikama. Nakon odabira kandidata, a prije potpisivanja ugovora o radu, odabrani kandidat dostavit će na uvid originale dokumenata ili ovjerene preslike.

Kandidati koji imaju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužni su u prijavi pozvati se na to pravo i priložiti sve propisane dokaze o tom statusu.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17), uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze propisane člankom 103. stavkom 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17).

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843, a dodatne informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju, potražiti na sljedećoj poveznici:

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21), uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze propisane člankom 49. stavkom 1. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21).

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanje prava prednosti:

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova ("Narodne novine" broj 82/08., 69/17) .

Prijave s potrebnom dokumentacijom slati na adresu:

Gimnazija Daruvar,

Gundulićeva 14, 43 500 Daruvar

s naznakom „za natječaj“

Za kandidate koji podnesu pravodobnu i potpunu prijavu na natječaj i ispunjavaju uvjete iz natječaja izvršiti će se procjena, odnosno vrednovanje kandidata, sukladno Pravilniku o načinu i postupku zapošljavanja u Gimnaziji Daruvar koji je objavljen na mrežnoj stranici škole:

Obavijest o sadržaju i načinu procjene i vrednovanja kandidata te o vremenu i mjestu održavanja, bit će objavljena u roku od 3 dana od isteka roka za dostavu prijave na natječaj na mrežnoj stranici škole: www.gimnazija-daruvar.hr .

Kandidatom prijavljenim na natječaj smatra se samo ona osoba koja je podnesla pravodobnu i potpunu prijavu, koja ispunjava uvjete iz natječaja te se odazove pozivu na vrednovanje.

Nepotpune i nepravovremeno pristigle prijave neće se razmatrati.

Rok za podnošenje prijava na natječaj: 21.03.2024. – 29.03.2024.

Natječajna dokumentacija neće se vratiti kandidatima.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: GIMNAZIJA DARUVAR.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Gimnazija Daruvar, Gundulićeva 14

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2477324.

Ver las 185 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria ofertadas.