Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Músicos, cantantes y compositores > Učitelj / Učiteljica Klavira

UČITELJ / UČITELJICA KLAVIRA. Croacia

Ofertas de trabajo de Músicos, cantantes y compositores en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Artistas creativos e interpretativos › Músicos, cantantes y compositores.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Creative and performing artists › Musicians, singers and composers.

Descripción de la oferta de trabajo:

OSNOVNA ŠKOLA „AUGUST HARAMBAŠIĆ“

DONJI MIHOLJAC

Prilaz stadionu 1 a

Tel. 031/631-373

e-mail: dmiholjacos-aharambasica-donjimiholjac.skole.hr

KLASA: 112-02/24-01/1

URBROJ: 2115-6-24-1

Donji Miholjac, 13. ožujka 2024.

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („Narodne novine“ broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10-ispr, 90/11, 16/12, 86/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22 i 156/23), članka 13. Pravilnika o radu te članaka 5. i 6. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi „August Harambašić“ Donji Miholjac, od 8. ožujka 2019. i Pravilnika o izmjenama i dopunama Pravilnika načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi „August Harambašić“ Donji Miholjac od 10. srpnja 2020., ravnatelj Osnovne škole „August Harambašić“ Donji Miholjac, objavljuje

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa

  1. UČITELJ/ICA KLAVIRA - 1 izvršitelj, nepuno radno vrijeme (18 sati tjednog radnog vremena) na neodređeno vrijeme za rad u Osnovnoj glazbenoj školi, mjesto rada: Donji Miholjac,

Na natječaj se mogu javiti muške i ženske osobe u skladu sa Zakonom o ravnopravnosti spolova („Narodne novine“ broj 82/08 i 69/17).

UVJETI:

Uz opći uvjet za zasnivanje radnog odnosa, sukladno općim propisima o radu, potrebno je ispuniti i posebne uvjete: poznavanje hrvatskog jezika i latiničkog pisma u mjeri koja omogućava izvođenje odgojno-obrazovnog rada i odgovarajuća vrsta i razina obrazovanja

iz članka 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („Narodne novine,“ br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 16./12, 86/12, 94/13.,152/14, 7/17, 68/18, 98/19,

64/20, 151/22 i 156/23) i članka 4. Pravilnika o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu („Narodne novine“ br. 47/96 i 56/01), vezano uz članak 33. Pravilnika o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi (“Narodne novine” broj 6/19, 75/20).

Uz vlastoručno potpisnu prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti:

1. životopis

2. diplomu odnosno dokaz o stečenoj stručnoj spremi (dokaz o vrsti i razini obrazovanja)

3. dokaz o državljanstvu (presliku domovnice ili osobne iskaznice)

4. uvjerenje da nije pod istragom i da se protiv kandidata/kinje ne vodi kazneni postupak

glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u

osnovnoj i srednjoj školi ne starije od dana raspisivanja natječaja

5. elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda

za mirovinsko osiguranje.

Isprave se prilažu u neovjerenom presliku uz obvezu kandidata da nakon izbora dostavi izvorne isprave.

Priloženu dokumentaciju ne vraćamo.

Osobe koje se pozivaju na pravo prednosti sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine 121/17, 98/19, 84/21, 156/23), članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03 i 148/13, 98/19), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 39/18, 32/20) te članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), dužne su u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17, 98/19, 84/21, 156/23), uz prijavu na natječaj dužne su priložiti i dokaze propisane člankom 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji.

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanja prava prednosti:

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), uz prijavu na natječaj dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu dostaviti i dokaze iz stavka 1. članka 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata.

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanja prava prednosti: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju temeljem članka 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03 i 148/13, 98/19) poziva se da prilikom prijave na natječaj osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priloži i rješenje ili potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo, izjavu da do sada nije koristila pravo prednosti prilikom zapošljavanja po toj osnovi te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca.

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju temeljem članka 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) dužna je pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i dokaz o invaliditetu odnosno drugu javnu ispravu o invaliditetu na temelju koje se osoba može upisati u očevidnik zaposlenih osoba s invaliditetom te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca.

Osoba koja ne podnese potpunu i pravovremenu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja ne smatra se kandidatom za natječaj i ne obavještava se o razlozima zbog čega se ne smatra kandidatom natječaja.

Kandidati koji su pravodobno dostavili potpunu prijavu sa svim prilozima i ispunjavaju uvjete natječaja dužni su pristupiti procjeni odnosno vrednovanju kandidata sukladno Pravilniku o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi „August Harambašić“ Donji Miholjac na poveznici. Obavijest i upute prijavljenim kandidatima za procjenu odnosno vrednovanje bit će objavljena na mrežnoj stranici Škole najmanje pet dana prije održavanja procjene.

Kandidat koji ne pristupi procjeni odnosno vrednovanju više se ne smatra kandidatom.

Prijavom na natječaj kandidat/kinja daje privolu za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama za potrebe provedbe natječajnog postupka sukladno važećim propisima o zaštiti osobnih podataka.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Škole i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Prijavu na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostaviti neposredno ili poštom na adresu:

Osnovna škola „August Harambašić“ Donji Miholjac, Prilaz stadionu 1 a, 31 540 Donji Miholjac, s naznakom „za natječaj“.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni u skladu sa člankom 18. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi „August Harambašić“ Donji Miholjac. Rezultati izbora kandidata bit će dostupni na mrežnoj stranici putem poveznice Škole u roku od 15 dana od donošenja odluke o izboru.

Natječaj je objavljen na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole „August Harambašić“ Donji Miholjac i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje dana 13. ožujka 2024. godine i traje do 21. ožujka 2024.

Ravnatelj:

Vedran Aladić

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: OSNOVNA ŠKOLA AUGUST HARAMBAŠIĆ.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Prilaz stadionu 1a, 31540 Donji Miholjac

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2472072.

Ver las 23 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Artistas creativos e interpretativos › Músicos, cantantes y compositores ofertadas.