Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > profesor de formación profesional/profesora de formación profesional > Učitelj Praktičnega Pouka - M/ž

UČITELJ PRAKTIČNEGA POUKA - M/Ž. Gorenjska. Eslovenia

Vacante de profesor de formación profesional/profesora de formación profesional en Gorenjska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de formación profesional › Profesores de formación profesional › profesor de formación profesional/profesora de formación profesional.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje › Učitelji/učiteljice v poklicnem izobraževanju › Učitelji/učiteljice v poklicnem izobraževanju.

Descripción de la oferta de trabajo:

UČITELJ PRAKTIČNEGA POUKA IN VEŠČIN, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SREDNJEŠOLSKI UČITELJ PRAKTIČNEGA POUKA V AVTOSERVISNIH DELAVNICAH, - potrdilo iz kazenske evidence iz katerega je razvidno, da niste bili obsojeni zaradi naklepnega kaznivega dejanja ki se preganja po uradni dolžnosti, na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev ter da niste bili pravnomočno obsojeni zaradi kaznivega dejanja zoper spolno nedotakljivost in na katerem je navedeno, da se potrdilo izdaja za namen varstva otrok in mladoletnikov, ki ne sme biti starejši od 30 dni

- potrdilo sodišča, da niste v kazenskem postopku in proti vam ni vložena nobena pravnomočna obtožnica zaradi kaznivega dejanja ki se preganja po uradni dolžnosti, ter da proti vam ni bila izdana obsodilna sodba zaradi kaznivega dejanja ki se preganja po uradni dolžnosti, ki ne sme biti starejši od 30 dni

- pedagoško – andragoška izobrazba

- strokovni izpit za področje vzgoje in izobraževanja

- 3 leta delovnih izkušenj v osnovnem poklicu

- kandidati naj svoje prijave z življenjepisom in dokazili pošljejo po elektronski pošti na e-naslov infoscsl.si

- začetek dela: po dogovoru

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 274 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ŠOLSKI CENTER ŠKOFJA LOKA, PODLUBNIK 1 B, 4220 ŠKOFJA LOKA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: TOLAR MAJA
Contact Phone: 04 506 23 00
Contact Email: maja.tolarscsl.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PD64309.

Ver las 29 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de formación profesional › Profesores de formación profesional › profesor de formación profesional/profesora de formación profesional ofertadas.