Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > corrector editorial/correctora editorial > Lektor Jezikovni Svetovalec - M/ž

Ofertas de trabajo en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de corrector editorial/correctora editorial

Lektor Jezikovni Svetovalec - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Autores, periodistas y lingüistas › Periodistas › periodista › corrector editorial/correctora editorial.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture › Pisatelji/pisateljice, novinarji/novinarke in jezikoslovci/jezikoslovke › Novinarji/novinarke.

Descripción de la oferta de trabajo:

LEKTOR, poskusno delo 1 mesec, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, LEKTORIRANJE VSEH BESEDILNIH ZVRSTI V SLOVENŠČINI OZIROMA V JEZIKU MANJŠINE, SOOBLIKOVANJE CELOVITE JEZIKOVNE PODOBE ODDAJ, JEZIKOVNO SVETOVANJE, POSREDOVANJE ZNANJ S SEMINARJEV IN DELAVNIC SODELAVCEM, PRIPRAVLJANJE STROKOVNIH PODLAG IN NAVODIL, VODENJE EVIDENC IN PRIPRAVLJANJE POROČIL, Za delo na omenjenem delovnem mestu se zahteva končana univerzitetna oz.

2. bolonjska stopnja izobrazbe (univerzitetni diplomirani slovenist, profesor italijanščine, profesor madžarščine, profesor slovenščine ali druga univerzitetna oz.

2. bolonjska stopnja izobrazbe) in 2 leti delovnih izkušenj s področja lektoriranja.

Delo na omenjenem delovnem mestu se opravlja v neenakomernem delovnem času (tudi ob vikendih, praznikih oz. po posebnem razporedu).

Z izbranim kandidatom bomo sklenili pogodbo o zaposlitvi za nedoločen čas, z 1-mesečnim poskusnim delom.

Delovno mesto je uvrščeno v 38. plačni razred.

Več o razpisu: https://www.rtvslo.si/rtv/narocila-pozivi-in-razpisi/.

Prijavo z ustreznimi dokazili o izobrazbi, dodatnih znanjih in življenjepisom pošljite po pošti: RTV Slovenija, Kadrovska služba, 1550 Ljubljana ali na e-naslov: zaposlitevrtvslo.si ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1234 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Empleador: RADIOTELEVIZIJA SLOVENIJA JAVNI ZAVOD, LJUBLJANA, Kolodvorska ulica 2 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA KADROVSKA
Contact Email: zaposlitevrtvslo.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE97377.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Autores, periodistas y lingüistas › Periodistas › periodista › corrector editorial/correctora editorial ofertadas.