Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Especialistas en políticas de administración > Uradniško Delovno Mesto Podsekretar – Svetovalec Za Odnose Z Javnostmi (šifra Dm: 1535)v Službi Za Odnose Z Javnostmi V Ministrstvu Za Infrastrukturo - M/ž

Trabajo en Eslovenia de Especialistas en políticas de administración

Uradniško Delovno Mesto Podsekretar – Svetovalec Za Odnose Z Javnostmi (šifra Dm: 1535)v Službi Za Odnose Z Javnostmi V Ministrstvu Za Infrastrukturo - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje splošnih zadev

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAK ZA SISTEMSKE REŠITVE IN RAZVOJNE PROJEKTE V JAVNI UPRAVI, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, NAČRTOVANJE, ORGANIZIRANJE, IZVAJANJE NALOG NA PODROČJU KOMUNICIRANJA Z JAVNOSTMI, KOORDINIRANJE IN PRIPRAVA INFORMATIVNIH GRADIV O DELU IN DELOVNIH PODROČIJ MINISTRSTVA (NAPOVEDNIKOV DOGODKOV IN DEJAVNOSTI, PUBLIKACIJ), KOORDINIRANJE, PRIPRAVA IN IZVEDBA INFORMATIVNIH KAMPANJ IN PROMOCIJSKIH AKTIVNOSTI V ZVEZI S TEMELJNIMI PROJEKTI MINISTRSTVA, UREJANJA SPLETNIH STRANI MINISTRSTVA, SAMOSTOJNO OBLIKOVANJE SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV NA PODROČJU KOMUNICIRANJA Z JAVNOSTMI, SODELOVANJE Z MEDIJI TER Z DRUGIMI ORGANI IN ORGANIZACIJAMI V ZADEVAH Z DELOVNEGA PODROČJA, VODENJE IN SODELOVANJE V PROJEKTNIH SKUPINAH ALI DRUGIH OBLIKAH SODELOVANJA. , NUJNO OBVESTILO: Navodilo v zvezi s prijavo in obrazec za prijavo ter ostale informacije v zvezi z javnim natečajem(pogoji za zasedbo prostega delovnega mesta itd...) kandidati pridobijo v objavi javnega natečaja za razpisano delovno mesto, na spletnem naslovu Ministrstva za javno upravo: http://www.mju.gov.si/si/delovna_podrocja/objave_prostih_delovnih_mest/javni_natecaji/ ali na spletnem naslovu Ministrstva za infrastrukturo: http://www.mzi.gov.si/si/javne_objave/natecaji_za_prosta_delovna_mesta/javni_natecaji/,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 6 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: MINISTRSTVO ZA INFRASTRUKTURO, Langusova ulica 4 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: JEVŠNIK BRANKA
Contact Email: gp.mzigov.si

Identificador de la vacante:NG57230 .

Ver las 158 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración ofertadas.