Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Operadores de grúas, aparatos elevadores > Upravljalec Viličarja - M/ž

UPRAVLJALEC VILIČARJA - M/Ž. Eslovenia

Ofertas de empleo en Eslovenia de Operadores de grúas, aparatos elevadores

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de grúas, aparatos elevadores y afines.

Upravljavci/upravljavke strojev in naprav, industrijski izdelovalci/industrijske izdelovalke in sestavljavci/sestavljavke : Vozniki/voznice, upravljavci/upravljavke transportnih naprav in premičnih strojev : Upravljavci/upravljavke premičnih naprav : Upravljavci/upravljavke žerjavov, dvigal ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

VILIČARIST, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, VAŠE NALOGE BODO UPRAVLJANJE VILIČARJA, TOVORNIH DVIGAL, TRANSPORTNIH TRAKOV…, DOSTAVA IN PREVZEM MATERIALA IN SUROVIN, SKRB ZA UREJENO, ČISTO IN VARNO DELOVNO OKOLJE. , IMATE NAJMANJ OSNOVNOŠOLSKA IZOBRAZBA, IZKUŠNJE Z UPRAVLJANJEM VILIČARJA JE VAŠA PREDNOST, NI PA TO POGOJ, PRIPRAVLJENOST NA DELO V ŠTIRIH IZMENAH, NATANČNOST IN DOSLEDNOST PRI OPRAVLJANJU DELA.  REDNA PLAČA Z VSEMI DODATKI, STROKOVNO USPOSABLJANJE IN IZOBRAŽEVANJE TER NAPREDOVANJE V KOLIKOR JE TO VAŠA ŽELJA, STABILNO IN PRIZNANO PODJETJE, KI JE NA SLOVENSKEM TRGU PRISOTNO ŽE VEČ KOT 100 LET., večizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: POWERSERV, posredovanje delovne sile, storitve in trgovina d.o.o., Titova cesta 8 , 2000 MARIBOR.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SENEKOVIČ KARMEN
Contact Phone: 02 230 00 10
Contact Email: prijavapowerserv.si

Identificador de la vacante:NR13096.

Ver las 165 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de grúas, aparatos elevadores y afines ofertadas.