Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Ingenieros electricistas > Nastavnik/nastavnica Stručno Teorijskih Predmeta U Sektoru Grafička Tehnologija I Audio Vizualno Oblikovanje (zvuk,elektrotehnika)

NASTAVNIK/NASTAVNICA STRUČNO TEORIJSKIH PREDMETA U SEKTORU GRAFIČKA TEHNOLOGIJA I AUDIO VIZUALNO OBLIKOVANJE (ZVUK,ELEKTROTEHNIKA)

Demanda en Croacia de Ingenieros electricistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Electrotechnology engineers › Electrical engineers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. stavka 1. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi »Narodne novine«, br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10 – ispravak, 90/11, 16/12, 86/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 156/23 Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok objavljuje

N A T J E Č A J

ZA ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA

(NATJEČAJ_005_18_04_2024)

  1. Nastavnik/ca stručno-teorijskih predmeta u sektoru Grafička tehnologije i audio vizualno oblikovanje (Zvuk, Elektrotehnika)

– 1. izvršitelj/ica na neodređeno i nepuno radno vrijeme – 3,7 sati dnevno (10 sati nastave)

  • mag. ing. elektrotehnike, smjer elektroakustika
  • mag. ing. elektrotehnike
  • dipl. ing. elektrotehnike

Uvjeti: Opći uvjeti sukladno Zakonu o radu (»Narodne novine«, br. 93/14, 127/17, 98/19, 151/22, 64/23) te uvjeti sukladno članku 105. i 106. Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (»Narodne novine«, br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10 – ispravak, 90/11, 16/12, 86/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 156/23).

Uz pisanu prijavu koja je vlastoručno potpisana dostaviti (preslici):

  • životopis,
  • dokaz o stečenoj stručnoj spremi,
  • dokaz o državljanstvu,
  • potvrda ili elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje,
  • uvjerenje nadležnog suda da nemaju zapreke za zasnivanje radnog odnosa u školskoj ustanovi u smislu članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, ne starije od devedeset dana od dana objave natječaja,
  • ostali dokumenti o osposobljenosti ili nagrađivanju (uvjerenje o položenom stručnom ispitu, potvrda o završenom pedagoško-psihološkoj i didaktičko-metodičkoj naobrazbi, itd.).
  • potpisanu izjavu o davanju privole za obradu osobnih podataka u natječajnom postupku, a koja se nalazi u prilogu ovog natječaja odnosno na WEB stranici Škole https://sudigoz.hr/poslovanje/natjecaji-i-javni-pozivi/ uz natječaj.

Pozivanje na pravo prednosti pri zapošljavanju

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužni su u prijavi za natječaj pozvati se na taj zakon i priložiti dokaz o pravu na koje se poziva.

Osobe koje se pozivaju na pravo prednosti sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine 121/17, 98/19, 84/21), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03 i 148/13, 98/19), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 39/18, 32/20) te članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), dužne su u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti pisane dokaze o tom statusu sukladno odredbama posebnih zakona, a imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17, 98/19, 84/21), uz prijavu na natječaj dužne su priložiti i dokaze propisane člankom 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji.

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanja prava prednosti:

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), uz prijavu na natječaj dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu dostaviti i dokaze iz članka 49. stavak 1. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata.

Zaposlenje u Školi ne može ostvariti osoba za koju postoje zapreke za zasnivanje radnog odnosa u školskoj ustanovi u smislu članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Na natječaj se mogu javiti osobe obaju spolova.

Kandidatom prijavljenim na natječaj smatrat će se samo osoba koja podnese pravodobnu i potpunu prijavu te ispunjava formalne uvjete natječaja.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Formalni kandidati s liste kandidata pozivaju se na testiranje koje obuhvaća opći dio, posebni dio i razgovor (intervju). Kandidati mogu biti upućeni i profesionalnoj selekciji kandidata koju provodi Hrvatski zavod za zapošljavanje. Kandidat koji nije pristupio testiranju ili profesionalnoj selekciji više se ne smatra kandidatom u postupku.

Izabrani kandidat nakon izbora dužan je dostaviti izvornike traženih dokumenata te se može od Ministarstva pravosuđa zatražiti izdavanje posebnog uvjerenja za fizičke osobe sukladno članku 13. Zakona o pravnim posljedicama osude, rehabilitaciji i kaznenoj evidenciji (»Narodne novine« br. 143/12, 105/15, 32/17, 53/22). Za izabranog kandidata tražit će se provjera vjerodostojnosti isprave o stupnju obrazovanja od nadležne obrazovne ustanove. Prilikom sklapanja ugovora o radu s izabranim kandidatom može se ugovoriti probni rad.

Prijave dostaviti: u roku 8 dana od dana objave na adresu: Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok, Prilaz prof. Ivana Vrančića 5, 49210 Zabok, s napomenom „ZA NATJEČAJ 002-2024 – NAZIV PREDMETA (npr. BIOLOGIJA)“.

Sve obavijesti vezane o statusu kandidata, o načinu, vremenu, sadržaju i mjestu testiranja, o odabiru kandidata odnosno rezultatima natječaja objavit će se na WEB stranici Škole https://sudigoz.hr/poslovanje/natjecaji-i-javni-pozivi/ i smatrat će se da su svi kandidati obaviješteni i upoznati o pojedinim fazama natječaja kao i rezultatima natječaja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Prilaz prof. Ivana Vrančića 5, Zabok

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2491597.

Ver las 28 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas ofertadas.