Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Uklízeči A Pomocníci V Ubytovacích A Vzdělávacích Zařízeních

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Contratación en Hlavní město Praha (República Checa) de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci : Uklízeči a pomocníci : Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích a kancelářích : Uklízeči a pomocníci v kancelářích, hotelích a jiných zařízeních

Descripción de la oferta de trabajo:

Kontakt: Křížová Karolína, tel.: 774307790 - út-čt 15:00 - 18:00, e-mail: Info.lhseznam.cz

Pracovníci společnosti vykonávají značně fyzicky namáhavou práci výpis RT, odpovídající zdravotní stav , pomocné úklidové práce ve skladech, v potravinářském průmyslu  dále  v nemocničních objektech , úklid na stavbách ubytovnách dle zakázek,  včetně 5* hotelech, ale i venkovních prostorách, práce včetně víkendů a svátků,  nepravidelná pracovní doba  s místem výkonu po celé Praze. V případě úklidů obchodních ploch možnost nočních směn. práce s chemickými přípravky POZOR alergie a pod.  Přesná charakteristika práce dle konkrétních zakázek.

Požadujeme spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, pečlivost, dobrá komunikativnost. Upřednostňujeme uchazeče s předchozí praxí na stejné pozici v hotelu 3* až 5* kategorii. Výpis z RT.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 545 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 9.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 14000 (CZK mensual).

Empleador: Julman Praha s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Karolína Křížová. Tel.: +420 774 307 790. E-mail: seznam.cz" rel="nofollow">karol.krizovaseznam.cz. Adresa: Rokycanova 983/8, Žižkov, 130 00  Praha 3.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Praha; Código postal: 130 00; Dirección: Rokycanova 983/8, Žižkov, 130 00 Praha 3
  • Teléfono: +420 +420 774 307 790
  • Correo electrónico: karol.krizovaseznam.cz

Identificador de la vacante:16774960781.

Ver las 1,868 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.