Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Camareros de mesas > Ugostiteljski Djelatnik/ugostiteljska Djelatnica

UGOSTITELJSKI DJELATNIK/UGOSTITELJSKA DJELATNICA. Croacia

Trabajo en Croacia de Camareros de mesas

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Camareros : Camareros de mesas.

Service and sales workers : Personal service workers : Waiters and bartenders : Waiters

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova: posluživanje toplih napitaka i hladnih pića u caffe baru u sklopu supermarketa "LIDL" u Vodicama

KV konobar ili SSS bilo kojeg smjera poželjno sa radnim iskustvom na navedenim ili sličnim poslovima, ali nije uvjet, javiti se na mobitel 099 4972240 ili zamolbe, životopise slati na mail: posaocelka.hr

NAPOMENE: Posjedujemo ugostiteljske objekte diljem Hrvatske, a koji su pozicionirani u sklopu supermarketa i radnim vremenom prilagođeni istima, te su ugodno i toplo uređeni. Velika pozornost pridaje se kvaliteti usluge i stručnosti osoblja s naglaskom na srdačnost! Visoku razinu kvalitete održavamo kontinuiranim ulaganjem u naše djelatnike, prostor i ponudu, što nam se višestruko vraća kroz zadovoljne djelatnike i stalne goste.

Ukoliko i Vi želite postati dio našeg tima od 150 zadovoljnih djelatnika, javite se na naš natječaj! Ako i nemate radnog iskustva te bi Vam ovo bilo prvo zaposlenje, rado ćemo Vas uzeti u obzir kao potencijalnog kandidata, te Vam pomoći u stjecanju iskustva i usvajanju novih znanja i vještina!

Za dodatne informacije o našoj ponudi i uvjetima rada možete se javiti na broj 099/497-2240 ili posaocelka.hr.

Naš tim proširujemo osobom koja ima želju za učenjem i kontinuiranim usavršavanjem na radnom mjestu:

Ugostiteljski djelatnik (m/ž)

Što ćete raditi?

- posluživati goste sukladno propisanim pravilima i standardima

- održavati čistoću i urednost radnog prostora i opreme

- osiguravati primjenu propisanih i zadanih standarda u ugostiteljstvu

- predstavljati organizaciju u najboljem svjetlu te izgrađivati prijateljske odnose sa gostima i kolegama

Što nudimo?

- stimulativne uvjete

- rad u uspješnoj i stabilnoj tvrtki

- dinamičnu i ugodnu radnu atmosferu

- izvrsne kolege i međuljudske odnose

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: TRE ALLEGRI d.o.o..

Email: celka.hr" rel="nofollow">posaocelka.hr NajavaMobitel: 099 4972240

Ver las 2,325 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Camareros : Camareros de mesas ofertadas.