UČITELJ ZAČETNIK FIZIKE - PROJEKTNO DELOVNO MESTO - M/Ž

Oferta de trabajo de Profesores de enseñanza secundaria en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de enseñanza secundaria : Profesores de enseñanza secundaria.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Srednješolski učitelji/srednješolske učiteljice : Srednješolski učitelji/srednješolske učiteljice.

Descripción de la oferta de trabajo:
UČITELJ FIZIKE V SREDNJI ŠOLI, Določen čas, 8 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, PRIDOBIVANJE VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNIH IZKUŠENJ, KI SO POTREBNE ZA PRIDOBITEV POKLICNE KVALIFIKACIJE (STROKOVNEGA IZPITA) V SODELOVANJU Z IZKUŠENIM STROKOVNIM DELAVCEM., slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Na osnovi javnega razpisa MIZŠ "Prva zaposlitev na področju VIZ 2018" zaposlimo iskalca prve zaposlitve na področju VIZ, starega do vključno 29 let ob vključitvi v operacijo na dan 1.4.2018, ki nima opravljenega strokovnega izpita. Zaposlitev se izvede le v primeru, da je delodajalec na javnem razpisu izbran - pogodba o zaposlitvi z izbranim učiteljem začetnikom se sklene šele po prejemu sklepa o izbiri delodajalca na javnem razpisu.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1105 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 05/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: ELEKTROTEHNIŠKO-RAČUNALNIŠKA STROKOVNA ŠOLA IN GIMNAZIJA LJUBLJANA.

Dirección: VEGOVA ULICA 4 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: BRESKVAR UROŠ

Email: upravaReemplazar por una arrobavegova.si

Teléfono: 01 24 44 350.

Ver las 424 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de enseñanza secundaria : Profesores de enseñanza secundaria ofertadas.