UČITELJ RAZREDNEGA POUKA - PROFESOR DEFEKTOLOGIJE - M/Ž

Oferta de empleo de Profesionales de la enseñanza en Koroska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Profesionales de la enseñanza no clasificados bajo otros epígrafes.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Drugi strokovnjaki/druge strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:
DEFEKTOLOG, SVETOVALNI DELAVEC V VZGOJI IN IZOBRAŽEVANJU, Določen čas oz. 31.8.2018, polni delovni čas, 40 ur, PRIPRAVLJANJE IN POSODABLJANJE UČNIH PROGRAMOV TER PRIPRAVLJANJE PREDAVANJ IN DEJAVNOSTI V SKLADU Z ZAHTEVAMI, POUČEVANJE S POSEBNIMI TEHNIKAMI, PRIMERNIMI ZA RAVEN PRIZADETIH OTROK TER NADZIRANJE DELA V RAZREDU, SPODBUJANJE SAMOZAVESTI UČENCEV, POMOČ PRI NAVAJANJU IN UČENJU METOD, KI PREMOŠČAJO OMEJITVE ZARADI PRIZADETOSTI TER SPODBUJANJE IN RAZVIJANJE OBČUTKA, DA SO DOSEGLI CILJE., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, programiranje - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, Kandidati morajo predložiti potrdilo iz kazenske evidence. Kandidati morajo imeti opravljen strokovni izpit., dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Koroška.

Ver 111 ofertas de trabajo en "Koroska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/09/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OSNOVNA ŠOLA MUTA.

Dirección: ŠOLSKA ULICA 6, 2366 MUTA.

Contacto: AMBROŽ ANITA

Email: anita.ambrozReemplazar por una arrobaguest.arnest.si

Teléfono: 02/ 887 95 20.

Ver las 300 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Profesionales de la enseñanza no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.