UČITELJ RAZREDNEGA POUKA S POUDARKOM NA GLASBENEM PODROČJU - M/Ž

Vacantes de Maestros de enseñanza primaria en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros de enseñanza primaria.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Osnovnošolski učitelji/osnovnošolske učiteljice in vzgojitelji/vzgojiteljice predšolskih otrok : Osnovnošolski učitelji/osnovnošolske učiteljice.

Descripción de la oferta de trabajo:
UČITELJI RAZREDNEGA POUKA, Določen čas, 11 mesecev, 15 dni oz. od 11.9.2017 do 31.8.2017, polni delovni čas, 40 ur, POUČEVANJE NA RAZREDNI STOPNJI, POUK GLASBE NA RAZREDNI STOPNJI, SPREMSTVA UČENCEV NA IZVENŠOLSKIH DEJAVNOSTIH, urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, Potrdilo, da kandidat/ka ni pravnomočno obsojen/a zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti, na pogojno kazen v trajanju več kot 6 mesecev, da ni bil/a pravnomočno obsojena/a zaradi kaznivega dejanja zoper spolno nedotakljivost., dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1038 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/09/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OSNOVNA ŠOLA VENCLJA PERKA.

Dirección: LJUBLJANSKA CESTA 58 A, 1230 DOMŽALE.

Contacto: KOROŠEC PETRA

Email: os.vp-domzaleReemplazar por una arrobaguest.arnes.si

Teléfono: 01 729 8 300.

Ver las 526 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros de enseñanza primaria ofertadas.