Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Maestros de enseñanza primaria > Učitelj V Podaljšanem Bivanju -m/ž - M/ž

Ofertas de trabajo de Maestros de enseñanza primaria en Eslovenia

Učitelj V Podaljšanem Bivanju -m/ž - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros de enseñanza primaria.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Osnovnošolski učitelji/osnovnošolske učiteljice in vzgojitelji/vzgojiteljice predšolskih otrok : Osnovnošolski učitelji/osnovnošolske učiteljice

Descripción de la oferta de trabajo:

UČITELJ V ODDELKIH PODALJŠANEGA BIVANJA, poskusno delo 3 mesece, Določen čas  oz. vrnitve odsotne delavke, polni delovni čas, 40, OPRAVLJA DELA IN NALOGE, DOLOČENE S PREDPISI, LETNIM DELOVNIM NAČRTOM ŠOLE, NAVODILI RAVNATELJA. IZVAJA NEPOSREDNO VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNO DELO.

DOPOLNJUJE UČNO IN DELOVNO OBVEZNOST.

OPRAVLJA DRUGO DELO V ZVEZI Z VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNIM DELOM.

OPRAVLJA DRUGA DELA PO PROGRAMU DELA IN ŽIVLJENJA ŠOLE IN PO NAVODILIH RAVNATELJA ALI VODJE., nekaznovanost po 107.a členu ZOFVI (potrdila ne smejo biti starejša od 3 mesecev): potrdilo, da oseba ni v kazenskem postopku (sodišče), potrdilo, da oseba ni pravnomočno obsojena (Ministrstvo za pravosodje), potrdilo o izobrazbi, potrdilo o opravljenem strokovnem izpitu

Ob prijavi obvezno navesti reg.št. prijave., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: OSNOVNA ŠOLA ŠEMPAS, ŠEMPAS 76 C, 5261 ŠEMPAS.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: WINKLER JANJA
Contact Phone: 05 307 71 00
Contact Email: os.sempasguest.arnes.si

Identificador de la vacante:NS35373.

Ver las 816 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros de enseñanza primaria ofertadas.