UČITELJ V PODALJŠANEM BIVANJU - M/Ž. Podravska. Eslovenia

Búsqueda en Eslovenia (Podravska) de Maestros de enseñanza primaria

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros de enseñanza primaria.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Osnovnošolski učitelji/osnovnošolske učiteljice in vzgojitelji/vzgojiteljice predšolskih otrok : Osnovnošolski učitelji/osnovnošolske učiteljice.

Descripción de la oferta de trabajo:
UČITELJ V ODDELKIH PODALJŠANEGA BIVANJA, Določen čas oz. 30. 6. 2018, skrajšan delovni čas, 20 ur, VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNO DELO, KI SE IZVAJA PO KONČANEM POUKU, UČITELJ UČENCEM ZAGOTOVI POGOJE ZA SPROSTITEV IN JE NATO OPAZOVALEC DOGAJANJA, UČENCE USMERJA K AKTIVNOSTIM, KI IMAJO DOLOČEN CILJ, UČENCI URIJO ROČNE SPRETNOSTI, IZDELUJEJO, RIŠEJO, PIŠEJO, BEREJO, REŠUJEJO DODATNE NALOGE, UČENCE NAVAJA NA SAMOSTOJNO UČENJE., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, slovenski jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, POTRDILO O NEKAZNOVANOSTI, STROKOVNI IZPIT,ZAPOSLITEV DO 30.6.2018.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 542 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 06/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 20.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OSNOVNA ŠOLA POHORSKEGA ODREDA SLOVENSKA BISTRICA.

Dirección: KOPALIŠKA ULICA 1, 2310 SLOVENSKA BISTRICA.

Contacto: STEGNE ANICA

Email: anica.stegneReemplazar por una arrobaospo-slb.si

Teléfono: 02 80 50 380.

Ver las 530 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros de enseñanza primaria ofertadas.