Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Educadores para necesidades especiales > Učitelj Otrok S Posebnimi Potrebami - M/ž

UČITELJ OTROK S POSEBNIMI POTREBAMI - M/Ž. Eslovenia

Demanda en Eslovenia de Educadores para necesidades especiales

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Educadores para necesidades especiales.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Drugi strokovnjaki/druge strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Učitelji/učiteljice za vzgojo in izobraževanje oseb s posebnimi potrebami

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAKI ZA VZGOJO IN IZOBRAŽEVANJE OSEB S POSEBNIMI POTREBAMI, poskusno delo , Določen čas  oz. do vrnitve odsotnega delavca, polni delovni čas, 40, NEPOSREDNO IZVAJANJE VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNEGA DELA Z OTROCI S POSEBNIMI POTREBAMI (GLUHI IN NAGLUŠNI OTROCI, OTROCI Z GOVORNO JEZIKOVNO MOTNJO IN OTROCI Z AVTIZMOM), DELO V ODDELKIH PODALJŠANEGA BIVANJA IN IZVAJANJE DEL IN NALOG, DOLOČENIH Z LETNIM DELOVNIM NAČRTOM ZAVODA IN SKLADNO S SISTEMIZACIJO DELOVNIH MEST., Univerzitetna izobrazba oz.

II. stopnja bolonjskega študija specialne in rehabilitacijske pedagogike.

Kandidat je lahko tudi kdor ima univerzitetno izobrazbo oz. izobrazbo II bolonjske stopnje, smer razredni pouk in pridobljeno ustrezno specialno pedagoško dokvalifikacijo.Kandidat mora imeti opravljen strokovni izpit s področja vzgoje in izobraževanja.

V skladu s Pravilnikom o organizaciji dela in sistemizaciji delovnih mest, mora imeti kandidati tudi znanje Slovenskega znakovnega jezika (SZJ) na ravni III. stopnje (kandidat si ima možnost pridobiti znanje SZJ po nastopu dela).

Vlogi je potrebno priložiti dokazila o izobrazbi, opravljenem strokovnem izpitu, potrdilo o znanju SZJ, potrdilo Ministrstva za pravosodje o nekaznovanosti in potrdilo sodišča, da kandidat ni v kazenskem postopku zoper spolno nedotakljivost (107.a člen ZOFVI).

Kandidat naj na pisni vlogi navede tudi elektronski naslov na katerem je dosegljiv. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: ZAVOD ZA GLUHE IN NAGLUŠNE LJUBLJANA, VOJKOVA CESTA 74, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person:
Contact Phone:

Identificador de la vacante:NL64774.

Ver las 168 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Educadores para necesidades especiales ofertadas.