UČITELJ/ICA GLASBE IN UMETNOSTI (GVZ) - M/Ž. Pomurska

Ofertas de Profesores de enseñanza secundaria en Pomurska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de enseñanza secundaria : Profesores de enseñanza secundaria.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Srednješolski učitelji/srednješolske učiteljice : Srednješolski učitelji/srednješolske učiteljice.

Descripción de la oferta de trabajo:
UČITELJ GLASBE V SREDNJI ŠOLI, Določen čas, 12 mesecev, skrajšan delovni čas, 8 ur, UČITELJ/ICA GLASBE IN UMETNOSTI (GVZ), urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, madžarski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, pogoji za zasedbo delovnega mesta in znanje jezikov v skladu z ZOFVI (Ur.l.RS št. 16/07 in spremembe), zakonom o posebnih pravicah ital. in madžarske narodne skupnosti na področju vzgoje in izobraževanja (Ur.l.RS št. 35/01), pogoji v skladu z izobraževalnimi programi, potrdila iz kazenske evidence Ministrstva za pravosodje in sodišča - 107. a čl. ZOFVI, dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Pomurska.

Ver 114 ofertas de trabajo en "Pomurska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/09/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 8.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: DVOJEZIČNA SREDNJA ŠOLA LENDAVA KETNYELVU KOZEPISKOLA LENDVA.

Dirección: Kolodvorska ulica 2 E, 9220 LENDAVA - LENDVA.

Ver las 385 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de enseñanza secundaria : Profesores de enseñanza secundaria ofertadas.