UČITELJ ANGLEŠČINE IN ITALIJANŠČINE TER V ODDELKU PODALJŠANEGA BIVANJA - M/Ž

Ofertas de trabajo de Profesores de enseñanza secundaria en Eslovenia (Obalno-kraska)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de enseñanza secundaria : Profesores de enseñanza secundaria.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Srednješolski učitelji/srednješolske učiteljice : Srednješolski učitelji/srednješolske učiteljice.

Descripción de la oferta de trabajo:
UČITELJ ANGLEŠČINE V OSNOVNI ŠOLI, Določen čas, 12 mesecev oz. OD 1.9.2017 DO 31.8.2018, polni delovni čas, 40 ur, POUČEVANJE IN VARSTVO UČENCEV, urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, programiranje - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, italijanski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, OPRAVLJEN STROKOVNI IZPIT ZA STROKOVNE DELAVCE NA PODROČJU VZGOJE IN IZOBRAŽEVANJA. KANDIDATI NAJ DOSTAVIJO POTRDILO IZ KAZENSKE EVIDENCE, DA NISO BILI PRAVNOMOČNO OBSOJENI ZARADI NAKLEPNEGA KAZNIVEGA DEJANJA, KI SE PREGANJA PO URADNI DOLŽNOSTI, NA NEPOGOJNO KAZEN ZAPORA V TRAJANJU VEČ KOT ŠEST MESECEV IN DA NISO BILI PRAVNOMOČNO OBSOJENI ZARADI KAZNIVEGA DEJANJA ZOPER SPOLNO NEDOTAKLJIVOST.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 148 ofertas de trabajo en "Obalno-kraska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 06/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OSNOVNA ŠOLA KOPER SCUOLA ELEMENTARE CAPODISTRIA.

Dirección: CESTA ZORE PERELLO-GODINA 1, 6000 KOPER - CAPODISTRIA.

Ver las 422 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de enseñanza secundaria : Profesores de enseñanza secundaria ofertadas.