Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Profesores de enseñanza secundaria > Učitel - Učitelka Rj, Učitelé Všeobecně Vzdělávacích Předmětů Na Středních školách

Učitel - učitelka RJ, Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách

Vacante en República Checa (Královéhradecký kraj) de Profesores de enseñanza secundaria

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de enseñanza secundaria : Profesores de enseñanza secundaria.

Specialisté : Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání : Učitelé na středních školách : Učitelé na středních školách

Descripción de la oferta de trabajo:

UČITEL - UČITELKA RJ

- hlavní pracovní poměr - plný úvazek

- mzda 32 000 - 45 000 Kč

- od 01.09.2020 na dobu určitou, možnost prodloužení na dobu neurčitou

Požadujeme :

- vysokoškolské vzdělání podle Zákona č. 563/2004 Sb.,

- pedagogických pracovnících

- bezúhonnost, komunikativnost, odolnost vůči stresu, flexibilitu

- řidičské oprávnění sk. B

- uživatelská práce na PC (Word, Excel, Gmail)

- schopnost pracovat v týmu a přijímat nové výzvy

- místo je vhodné pro absolventy a osoby s kladným vztahem ke sportu

Benefity:

- možnost zaměstnaneckých obědů za zvýhodněnou cenu

- bezplatné užívání rekreačního areálu (posilovna, horolezecká stěna, sportovní hala apod.)

- možnost poskytnutí ubytování v areálu školy

- podpora osobního rozvoje

Více informací o škole a pracovních nabídkách najdete na www.bpa-svatonovice.cz

Své životopisy zasílejte na svatonovicebpakademie.cz, nebo pro více informací volejte na 725 387 198.

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 91 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 32000 mínimo y 45000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Bezpečnostně právní akademie, s. r. o., střední škola.

Obraťte se na kontaktní osobu. Petra Večeřová. Tel.: +420 725 387 198. E-mail: bpakademie.cz" rel="nofollow">svatonovicebpakademie.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 725 387 198
  • Correo electrónico: svatonovicebpakademie.cz

Identificador de la vacante:19446020778.

Ver las 400 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de enseñanza secundaria : Profesores de enseñanza secundaria ofertadas.