Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Educadores para necesidades especiales > Učitel/učitelka Pro 1. Stupeň, Učitelé Na Základních školách Pro Děti Se Speciálními Vzdělávacími Potřebami

Učitel/učitelka pro 1. stupeň, Učitelé na základních školách pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami

Empleos de Educadores para necesidades especiales en República Checa (Ústecký kraj)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Educadores para necesidades especiales.

Specialisté : Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání : Ostatní specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání : Učitelé a vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami

Descripción de la oferta de trabajo:

Hledáme učitelku/učitele pro 1. stupeň. Požadujeme kvalifikaci učitelství dle zákona 563/2004 Sb., §7, psychickou odolnost, nutností je kreativní přístup k výuce, zařazování aktivních metod a prvků činnostního učení, individuální přístup k žákům a pochopení pro jejich odlišnosti, využívání speciálně pedagogických přístupů a metod k zvýšení aktivity, pozornosti a zájmu žáků, důslednost a pozitivní přístup při práci se žáky, ochotu k dalšímu sebevzdělávání, snahu o týmovou spolupráci. Výhodou je specializace na hudební výchovu nebo tělesnou výchovu, speciálněpedagogická kvalifikace, praxe v učitelské profesi.

Nabízíme malý pracovní kolektiv, vzájemnou pomoc a podporu, nízký počet žáků ve třídě.

Uchazeči posílejte životopis na e-mail: skola.dplcentrum.cz

Región: Ústecký kraj.

Ver 154 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 29000 (CZK mensual).

Empleador: Základní škola při Dětské psychiatrické nemocnici,Louny,příspěvková organizace.

Obraťte se na kontaktní osobu. RNDr. Jana Gottfriedová, ředitelka školy. Tel.: +420 415 620 180. E-mail: centrum.cz" rel="nofollow">skola.dplcentrum.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 415 620 180
  • Correo electrónico: skola.dplcentrum.cz

Identificador de la vacante:16270060746.

Ver las 168 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Educadores para necesidades especiales ofertadas.