Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Educadores para necesidades especiales > Učitel/učitelka Pro žáky Se Speciálními Vzdělávacími Potřebami - 2.stupeň, Učitelé Na Základních školách Pro Děti Se Speciálními Vzdělávacími Potřebami

Oferta en República Checa (Ústecký kraj) de Educadores para necesidades especiales

Učitel/učitelka Pro žáky Se Speciálními Vzdělávacími Potřebami - 2.stupeň, Učitelé Na Základních školách Pro Děti Se Speciálními Vzdělávacími Potřebami

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Educadores para necesidades especiales.

Specialisté : Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání : Ostatní specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání : Učitelé a vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami

Descripción de la oferta de trabajo:

Hledáme schopného učitele/učitelku pro 2.stupeň - anglický jazyk, dějepis. Výuka AJ možná i na 1.stupni. Požadujeme kvalifikaci učitelství dle zákona 563/2004 Sb., §8, kreativitu, psychickou odolnost, individuální přístup k žákům a pochopení jejich odlišností, využívání metod aktivního a činnostního učení, ochotu k dalšímu vzdělávání, snahu o týmovou spolupráci, důslednost ve výchově žáků. Výhodou je kvalifikace v oblasti speciální pedagogiky a praxe v učitelské profesi. Možný je zkrácený pracovní úvazek dle domluvy. Platové podmínky dle praxe od 29000 do 38000 Kč.

Nabízíme malý pracovní kolektiv, vzájemnou pomoc a podporu, nízký počet žáků ve třídě.

Uchazeči pošlou životopis na e-mail: skola.dplcentrum.cz

Región: Ústecký kraj.

Ver 168 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 29000 (CZK mensual).

Empleador: Základní škola při Dětské psychiatrické nemocnici,Louny,příspěvková organizace.

Obraťte se na kontaktní osobu. RNDr. Jana Gottfriedová, ředitelka školy. Tel.: +420 415 620 180. E-mail: centrum.cz" rel="nofollow">skola.dplcentrum.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 415 620 180
  • Correo electrónico: skola.dplcentrum.cz

Identificador de la vacante:16270070737.

Ver las 156 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Educadores para necesidades especiales ofertadas.