Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Profesores de formación profesional > Učitel/ka Odborných Předmětů Na Sš, Učitelé Odborných Předmětů (kromě Pro žáky Se Speciálními Vzdělávacími Potřebami)

UČITEL/KA ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ NA SŠ, Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)

Trabajar en Jihočeský kraj (República Checa) de Profesores de formación profesional

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de formación profesional : Profesores de formación profesional.

Specialisté : Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání : Lektoři dalšího vzdělávání : Lektoři dalšího vzdělávání

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Hradčany 1070, Hluboká nad Vltavou

Požadované vysokoškolské vzdělání, požadovaný předmět k výuce - Matematika, výše platu závisí na kvalifikaci a zkušenostech uchazeče, zkušenosti s výukou Cambridge, výuka pouze v AJ, rodilý mluvčí výhodou

Zam. výhody: oběd zdarma

Kontakt e-mailem + vyplnění žádosti na http://townshend.cz/work-for-us/join-our-staff/teaching-application/

Región: Jihočeský kraj.

Ver 249 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 22000 mínimo y 38000 máximo (CZK mensual).

Empleador: TOWNSHEND International School, o.p.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Jitka Zeidlová. E-mail: townshend.cz" rel="nofollow">jitka.zeidlovatownshend.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: jitka.zeidlovatownshend.cz

Identificador de la vacante:15885680786.

Ver las 193 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de formación profesional : Profesores de formación profesional ofertadas.