Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Profesores de formación profesional > Učitel/ka Eurytmie, Učitelé Odborných Předmětů (kromě Pro žáky Se Speciálními Vzdělávacími Potřebami)

Vacante en República Checa (Středočeský kraj) de Profesores de formación profesional

Učitel/ka Eurytmie, Učitelé Odborných Předmětů (kromě Pro žáky Se Speciálními Vzdělávacími Potřebami)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de formación profesional : Profesores de formación profesional.

Specialisté : Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání : Lektoři dalšího vzdělávání : Lektoři dalšího vzdělávání

Descripción de la oferta de trabajo:

Pozice: učitel/ka eurytmie

Zkrácený pracovní úvazek na 25,5 hod týdně ( 14 hodin přímé pedagogické činnosti ).

Požadavky:

Eurytmické vzdělání, vzdělání podle zákona o pedagogických pracovnících §10 odst.2

Nástup od 1.9.2020 do 31.8.2020. Mzda: 12 700,- Kč

Kontakt:Žáková Jana, tel.: 318 623 306, e-mail: waldorfwaldorf.pb.cz, waldorf.pb.cz" rel="nofollow">hospodarkawaldorf.pb.cz

První kontakt telefonicky.

Místo výkonu práce:Waldorfská škola Příbram - mateřská škola, základní škola a střední škola

Hornická č.p. 327, Příbram II

Región: Středočeský kraj.

Ver 294 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 12700 (CZK mensual).

Empleador: Waldorfská škola Příbram - mateřská škola, základní škola a střední škola.

Obraťte se na kontaktní osobu. Jana Žáková, sekretářka školy. Tel.: +420 318 623 306. E-mail: waldorf.pb.cz" rel="nofollow">waldorfwaldorf.pb.cz, waldorf.pb.cz" rel="nofollow">hospodarkawaldorf.pb.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 318 623 306
  • Correo electrónico: waldorfwaldorf.pb.cz, hospodarkawaldorf.pb.cz

Identificador de la vacante:18845380773.

Ver las 300 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de formación profesional : Profesores de formación profesional ofertadas.