Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > supervisor de montaje industrial/supervisora de montaje industrial > Satamatyönjohtaja, Steveco Oy

satamatyönjohtaja, Steveco Oy. Finlandia

Oferta de supervisor de montaje industrial/supervisora de montaje industrial en Finlandia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción › Supervisores de industrias manufactureras › supervisor de montaje industrial/supervisora de montaje industrial.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Luonnontieteiden ja tekniikan asiantuntijat › Työnjohtajat kaivos-, teollisuus- ja rakennustoiminnassa › Teollisuuden työnjohtajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Oy Saimaa Terminals Ab Kesätyöt 2024 työnjohtajia Haminaan ja Kotkaan

Oy Saimaa Terminals Ab, STERM on lastinkäsittely- ja logistiikkapalveluihin erikoistunut satamaoperaattori. Toimintaamme ohjaa vahva vastuullisuus ja tavoitteellinen kehittäminen. Oy Saimaa Terminals Ab:n on Stevecon 100 % omistama tytäryhtiö. https://eur04.safelinks.protection.outlook.com/?url=https%3A%2F%2Fyoutu.be%2FPHsix2nRxLU&data=05%7C02%7C%7C0e44994e1e5949ae968708dc1ce18f12%7C989a41afe5714b11bd3c994dd7bb5960%7C0%7C0%7C638417002320019102%7CUnknown%7CTWFpbGZsb3d8eyJWIjoiMC4wLjAwMDAiLCJQIjoiV2luMzIiLCJBTiI6Ik1haWwiLCJXVCI6Mn0%3D%7C3000%7C%7C%7C&sdata=%2BvHIpvpMZGmIFoNMxPPS9yhM7ZzvnMJ%2F64YIqTac3Lc%3D&reserved=0.

Haemme kesäksi työnjohtajia määräaikaiseen työsuhteeseen Haminan ja Kotkan toimipisteisiin

Haminan yksikkömme on erikoistunut break bulk laivauksiin. Haminassa käsittelemme kaikkia metsäteollisuuden vientilasteja, erilaisia projektilaivauksia sekä bulk -lasteja.

Kotkan Mussalon yksikkömme operoi Suomen suurinta selluterminaali keskittymää. Hoidamme Mussalossa sellun varastointia, kontituksia, break bulk laivauksia sekä kotimaan jatkokuljetuksia.

Työnjohtajana toimit ahtaajien esihenkilönä ja päätehtäviisi kuuluu mm. työtehtävien itsenäistä suunnittelua, yhteydenpitoa sidosryhmiin ja omaan organisaatioon, raportointia tehdystä työstä ja siihen liittyvistä asioista. Työ on kaksivuorotyötä. Työskentelykielemme on suomi.

Tehtävän menestyksekäs hoitaminen edellyttää vahvaa itsenäistä organisointi- ja päätöksentekokykyä alati muuttuvissa tilanteissa. Omaat hyvät tietotekniset valmiudet toiminnanohjausjärjestelmien ja Office-ohjelmistojen käyttöön. Hyvä asiakaspalvelu, sujuva viestintä niin suullisesti kuin kirjallisesti on tavaramerkkimme. Pystyt myös kommunikoimaan tarvittaessa englanniksi. Työkokemus satama-alalta ja/tai alaan soveltuva koulutus antaa hyvän pohjan tehtävän hoitamiseen.

Jos olet kiinnostunut työnjohtotehtävistä alati muuttuvassa satamaympäristössä, täytä hakemus 17.3.2024 mennessä. Hakemuksia käsitellään jo hakuajan aikana ja tehtävät voidaan täyttää sopivien henkilöiden löydyttyä.

Kaikki kesätyöntekijämme perehdytetään ja opastetaan terveelliseen ja turvalliseen työntekoon.

Lisätietoja antaa Sterm Tuotannonsuunnittelu Lauri Pitkänen ja Toni Thorström, p. 040 626 7480, tuotannonsuunnittelusterm.fi , ma-pe klo 14:00 - 16:00 välisenä aikana.

Voit tutustua lisää kesätyöntekijöiden kokemuksiin https://eur04.safelinks.protection.outlook.com/?url=https%3A%2F%2Fwww.steveco.fi%2Ffi%2Findex%2Fyhteystiedot%2Fcy7p3dgd6.html&data=05%7C02%7C%7C0e44994e1e5949ae968708dc1ce18f12%7C989a41afe5714b11bd3c994dd7bb5960%7C0%7C0%7C638417002320030664%7CUnknown%7CTWFpbGZsb3d8eyJWIjoiMC4wLjAwMDAiLCJQIjoiV2luMzIiLCJBTiI6Ik1haWwiLCJXVCI6Mn0%3D%7C3000%7C%7C%7C&sdata=nS%2F5Feay6sSsajl%2BNTOwenOKr5LFX63W4tWW9Yeapv0%3D&reserved=0.

kai.peristeveco.fi

jani.ylamakisteveco.fi

Número de puestos: 1.

Empleador: Steveco Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:8d1e6f63-2ad8-43b0-9136-8f3483acc1f3.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción › Supervisores de industrias manufactureras › supervisor de montaje industrial/supervisora de montaje industrial ofertadas.