Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Personal de los servicios de protección > Turvaöötaja

Oferta de empleo en Estonia de Personal de los servicios de protección

Turvaöötaja

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección.

Teenindus- ja müügitöötajad : Kaitseteenindajad

Descripción de la oferta de trabajo:

tootmisterritooriumil

Tööülesanded: Turvalisuse tagamine tootmisterritooriumil;

õigusrikkuja kinnipidamine ja politseile üleandmine;

oma kohalolekuga probleemide tekkimise ennetamine ja turvatunde loomine.

Omalt poolt pakume: Teid ootab stabiilne töö ettevõttes, kes on turul tegutsenud üle 20 aastat.

Muud nõuded: Vanus vähemalt 19 aastat; turvatöötaja kvalifikatsioon, kohtulikult karistamata; julgus ja oskus toime tulla kriitiliste situatsioonidega; abivalmidus ja usaldusväärsus; hea pingetaluvus ja positiivne eluhoiak

Kodus töötamise võimalus: Ei

Koormus, vahetused: öösiti

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 15.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Caesari Turvateenistuse Aktsiaselts (http://www.caesar.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5111318
  • Correo electrónico: igorcaesar.ee

Identificador de la vacante:1432851.

Ver las 56 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección ofertadas.