Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > ayudante de marketing > Turundusassistent

Turundusassistent. Estonia

Empleo de ayudante de marketing en Estonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas › Profesionales de la publicidad y la comercialización › especialista en mercadotecnia › ayudante de marketing.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Äri- ja haldusspetsialistid › Müügi-, turundus- ja avalike suhete spetsialistid › Reklaami- ja turundusspetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Otsime tehnoloogia lembelist energilist ja täpset assistenti toetama meie väikest, kuid ambitsioonikat Creative Island Consulting tiimi.

Peamised ülesanded:

E-posti turunduskampaaniate loomise ja haldamise toetamine.

Turundusmaterjalide toetamine ja koostamine (sh sotsiaalmeedia).

Administratiivne töö (korrespondents, andmehaldus, turuanalüüs, assisteerimine jne).

Klienditeenindusega tegelemine.

Omalt poolt pakume: Meie juures töötades saad kogemusi rahvusvahelises turunduses. Tööaeg on paindlik ja seda saab ise valida. Aitame organisatsioonidel käivitada brändide sisuprojekte ja reklaamikampaaniaid ning luua ülemaailmseid loovmeeskondi. Meie töö on kasvatanud igas suuruses ettevõtteid sihtkohaturunduses, filmis, meedias, kogukonna arendamises, kõrghariduses, reklaamis, tehnoloogias ja paljudes teistes valdkondades.

Lisainfo: https://piretsaar.com

Muud nõuded: Eelnev hiljutine formaalne tööalane kogemus ja/või haridus (business administration või turundus) on nõutavad.

Väga hea inglise ja eesti keele oskus on nõutav.

Kodus töötamise võimalus: Jah

Koormus, vahetused: Ca 7 tundi nädalas

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Creative Island OÜ.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: piretpiretsaar.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1584064.

Ver las 32 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas › Profesionales de la publicidad y la comercialización › especialista en mercadotecnia › ayudante de marketing ofertadas.