Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > montador de ferrocarriles/montadora de ferrocarriles > Huoltoteknikko, Vahterus Oy, Uusikaupunki

Huoltoteknikko, Vahterus Oy, Uusikaupunki. Varsinais-Suomi

Vacante en Finlandia (Varsinais-Suomi) de montador de ferrocarriles/montadora de ferrocarriles

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores › Ensambladores › Ensambladores de maquinaria mecánica › montador de ferrocarriles/montadora de ferrocarriles.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Teollisuustuotteiden kokoonpanijat › Teollisuustuotteiden kokoonpanijat › Konepaja- ja metallituotteiden kokoonpanijat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Vahterus on hitsatun levylämmönsiirrinteknologian kehittäjä, edelläkävijä ja markkinajohtaja. Toimintamme tavoite on ollut alusta saakka selvä: pyrimme tarjoamaan asiakkaillemme parhaan hitsatun levylämmönsiirrinratkaisun. Ilman lämmönsiirtimiä teollisuus ja kotitaloudet lakkaisivat toimimasta. Lämmönsiirtimien tehokkuus on myös keskeinen tekijä erityisesti nyt, maailman siirtyessä käyttämään uusia energiamuotoja.

Haemme nyt after sales tiimiimme HUOLTOTEKNIKKOA!

Vastaat työssäsi omalta osaltasi asiakkaillemme myytyjen lämmönsiirtimiemme huoltotoiminnasta. Huoltotoimenpiteet ovat vaihtelevia ja käsittävät mm. lämmönsiirtimien mekaanista testausta, tarkastusta, pesua ja mahdollisesti korjausta. Pääosin huolto tapahtuu Kalannin tehtaallamme, mutta välillä työ voi kuljettaa sinua ulkomaille. Toivomme että matkustaminen on sinulle mukavaa vaihtelua arkeen ja puhut sujuvaa englantia.

Metallityöntekijän tehtävä vaatii tarkkuutta, huolellisuutta ja kiinnostusta teknologiaamme kohtaan. Toimit annetun aikataulun mukaisesti ja pystyt tarttumaan työhön ennakkoluulottomasti, aloitteellisesti ja omatoimisesti.

Lämmönsiirtimiä valmistamme kahdessa vuorossa.

Toivomme sinulta:

- Metallialan koulutusta ja / tai kokemusta

- Konepiirustusten lukutaitoa

- Kokemus hiilikaaritalttauksesta katsotaan sinulle eduksi

- Aktiivista työotetta

- Haluat tehdä työtä hyvää työturvallisuustapaa noudattaen

- Pystyt työskentelemään itsenäisesti, työparin kanssa ja osana toisiaan tukevaa tiimiä - luotamme yhdessä tekemiseen ja jatkuvaan vuoropuheluun tiimiemme kesken.

- Arvostamme suuresti oma-aloitteisuutta, haluasi kehittyä työtehtävässäsi ja kiinnostusta teknologiaa kohtaan.

Tarjoamme sinulle:

Tarjoamme sinulle vakituisen työn kasvavassa perheyrityksessä. Tehtaallamme valmistetaan lämmönsiirtimiä hyvällä sykkeellä tosissaan. Ihmiset tekevät yrityksen ja uskomme että myönteisessä ilmapiirissä tärkeät työt tulevat parhaiten tehtyä. Yhteenkuuluvuuden tunteemme on erittäin vahva. Vahteruksen työympäristössä saat haastaa itseäsi. Me arvostamme henkilökuntamme kehittymistä ja kouluttautumista työn ja roolin kautta. Perheyrityksenä toimimme vastuullisesti ja huolehdimme erityisillä tavoilla henkilöstöstämme. Meillä tulet nähdyksi, mielipiteesi tulee kuulluksi ja olemme kiinnostuneita sinusta ja hyvinvoinnistasi.

Kuulemme mielellämme lisää sinusta, taustastasi ja osaamisestasi. Lähetäthän hakemuksesi oheisesta linkistä viimeistään 21.4.2024.

Lisätietoja:

Jarmo Sainio

After Sales Engineer

puh. 044 742 7150

tai

Valtteri Haavisto

Customer Service Directror

puh. 044 742 7072

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 388 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Vahterus Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:74bb85ed-bdb7-4724-8714-692e067f2f36.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores › Ensambladores › Ensambladores de maquinaria mecánica › montador de ferrocarriles/montadora de ferrocarriles ofertadas.