Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > operador de horno de templado y recocción de metales/operadora de horno de templado y recocción de metales > Tuotantotyöntekijä Metalliteollisuus, 4 Paikkaa, Njc Henkilöstöpalvelut, Vaasa

Tuotantotyöntekijä metalliteollisuus, 4 paikkaa, NJC Henkilöstöpalvelut, Vaasa

Contratación en Pohjanmaa (Finlandia) de operador de horno de templado y recocción de metales/operadora de horno de templado y recocción de metales

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales › Operadores de instalaciones de procesamiento de metales › operador de horno de templado y recocción de metales/operadora de horno de templado y recocción de metales.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Prosessityöntekijät › Metalliteollisuuden prosessityöntekijät ja viimeistelijät › Metalliteollisuuden prosessityöntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme yhteistyökumppanillemme Pohjanmaalle

METALLITEOLLISUUDEN TUOTANTOTYÖNTEKIJÖITÄ.

Työtehtävät ovat esimerkiksi kokoonpanotöitä, hitsausta, CNC-koneistusta, varastotyötä tai laser- ym. koneiden käyttöä, sekä metalliosien käsittelyä.

TOIVOMME SINULTA

      Metallialan koulutusta ja kokemusta

      Intoa oppia uutta

      Ahkeraa ja tekevää työotetta

      Tiimityöskentelytaitoa

      Vähintään 18 vuoden ikää

      Sujuvaa suomenkielentaitoa

TARJOAMME

Me NJC:llä tarjoamme varman palkanmaksun, ammattimaisen työsuhdeasioiden hoidon, mahdollisuuden myös pitkäaikaiseen työsuhteeseen, monipuoliset tehtävät sekä asialliset työvaatteet ja varusteet. Miksi töihin NJC:lle? Lue lisää täältä!  https://njc.fi/miksi-njc/

Työt alkavat keväällä ja viimeistään kesän alussa. Jätä hakemuksesi oheisesta linkistä helposti ja nopeasti! Laitathan mukaan myös suosittelijan yhteystiedot. Lisätietoja paikasta antaa arkisin klo 9-15:00 välisenä aikana Taina p. 050 5214411.

Oululaislähtöinen NJC on tuottanut henkilöstö- ja työmaapalveluita joustavasti ja luotettavasti jo 30 vuoden ajan. Työllistämme vuosittain sadoilla työmailla ja kymmenissä tehtaissa noin 1000 rakennus- ja teollisuusalojen ammattilaista, joista jokainen on tärkeä osa NJC:n tarinaa. Lue työntekijöidemme kokemuksia osoitteesta http://njc.fi/category/kokemuksia/  .

NJC - Aidosti ammattilainen

kaksivuorotyömahdollisuus

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjanmaa.

Ver 83 ofertas de trabajo en "Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 4.

Empleador: NJC Henkilöstöpalvelut.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:6eaf8b2e-b59b-4728-b4cc-78886b96fe6e.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales › Operadores de instalaciones de procesamiento de metales › operador de horno de templado y recocción de metales/operadora de horno de templado y recocción de metales ofertadas.