Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios > Rakennussiivooja, 2 Paikkaa, Tempro Oy, Kouvola

Ofertas en Finlandia (Kymenlaakso) de operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios

Rakennussiivooja, 2 Paikkaa, Tempro Oy, Kouvola

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Toimisto- ja hotellisiivoojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakkaallemme Inkeroisen alueelle loppusiivoojia.

Kyseessä on määräaikainen työ asiakkaamme rakennuskohteessa.

Etuna sinulla on jos omaat aikaisempaa kokemusta rakennusten loppusiivouksesta ja/tai työskentelystä rakennuskohteissa.

Positiivinen asenne, kyky itsenäiseen työskentelyyn, huolellisuus sekä motivaatio työn tekemiseen ovat tärkeimpiä ominaisuuksia tässä roolissa.

Sinulle on tarjolla:

- Palkka TES:n mukaan työkokemus huomioiden

- Meillä voit luottaa siihen, että saat palkan juuri sinä päivänä kuin pitääkin

- Perehdytys työtehtäviin ja työvälineisiin

- Saat asianmukaiset varusteet sekä muut tarvittavat välineet onnistuaksesi työssäsi

- Huolehdimme työhyvinvoinnistasi, työkyvystäsi ja työturvallisuudestasi joka päivä

- Tehtävässäsi pääset tekemään merkityksellistä työtä ja sinua sekä työtäsi arvostetaan

Edellytämme hakijoilta:

- Siivoustyön sisällön ja tekemisen ymmärrystä

- Huolellisuutta, ahkeraa ja vastuullista työotetta sekä valmiutta toimia itseohjautuvasti

- Voimassa oleva työturvallisuuskortti

- Sujuva suomen kielen taito

Jätä hakemuksesi ja CV:si 13.10.2024 mennessä alla olevan "jätä hakemus" - linkin kautta. Ole kuitenkin nopea, sillä täytämme positiot heti sopivien henkilöiden löydyttyä.

Lisätietoa tehtävästä ja rekrytoinneista voi tiedustella Harri Muonalta, Tempro Oy puh: 020 7669 445 tai sähköpostitse: harri.muonatempro.fi

Tempro on suomalainen henkilöstöpalvelun asiantuntija, luotettava yhteistyökumppani ja vastuullinen työnantaja. Välitämme ja rekrytoimme henkilöstöä eri toimialoille koko Suomeen. Tempron tarina sai alkunsa suomalaisen emoyhtiönsä CHS Groupin rekrytointitarpeista jo vuonna 2006. CHS Group lukeutuu Suomen suurimpiin logistiikka-alan yrityksiin. www.tempro.fi

Sopimuksen mukaan

País del trabajo: Finlandia.

Región: Kymenlaakso.

Ver 76 ofertas de trabajo en "Kymenlaakso" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Tempro Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:351d6018-ecd0-4d8f-a013-82f7d94fde01.

Ver las 670 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios ofertadas.