Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Trabajadores de los cuidados personales > Tugiisik Erivajadusega Lapsele

Tugiisik erivajadusega lapsele. Estonia

Trabajo de Trabajadores de los cuidados personales en Estonia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales.

Teenindus- ja müügitöötajad : Inimeste hooldamisega tegelevad töötajad

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Tugiisik osutab teenust 8-aastasele poisslapsele lapse kodus. Laps vajab järelvalvet, kõrvalabi ja juhendamist kõigis igapäevaelu toimingutes.

Omalt poolt pakume: Tugiisikuga sõlmitakse tähtajaline käsundusleping.

Muud nõuded: Tugiisiku töös on väga olulised järgmised isikuomadused: hea kohanemisvõime, kannatlikkus, väga hea suhtlemisoskus, kohusetundlikkus, kokkulepetest ja tööaegadest kinni pidamine, empaatiavõime, positiivne ellusuhtumine. Kasuks tuleb rahulikkus, oskus kuulata ja märgata, seada realistlikke eesmärke ning osata tunnustada

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Paide Linnavalitsus (http://www.paide.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5556 6432
  • Correo electrónico: anne.keskylapaide.ee

Identificador de la vacante:1444234.

Ver las 92 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales ofertadas.