Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > operador de carretilla elevadora/operadora de carretilla elevadora > Trukinkuljettaja Haukiputaalle, Amiko Oulu Oy, Oulu

Trukinkuljettaja Haukiputaalle, Amiko Oulu Oy, Oulu

Demanda en Finlandia (Pohjois-Pohjanmaa) de operador de carretilla elevadora/operadora de carretilla elevadora

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de autoelevadoras › operador de carretilla elevadora/operadora de carretilla elevadora.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Työkoneiden kuljettajat › Trukin- ja siirtokoneenkuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Oletko monipuolista työtä kaipaava tyyppi, joka hallitsee vastapainotrukilla ajon? Tykkäätkö välillä hypätä myös koneen penkiltä muihin hommiin? Jatka lukemista, meillä olisi hommia tarjolla!

Etsimme asiakkaallemme TRUKINKULJETTAJAA monipuolisiin tuotannon tehtäviin Haukiputaalle. Tulevassa työssäsi muun muassa lastaat ja purat kuormia sekä teet asiapaperit kuormiin liittyen. Saat myös työpäiväsi aikana hypätä vastapainotrukin ratin takaa muiden työtehtävien pariin; sinua odottaa siis hyvin monipuolinen työ!

Työt alkavat maalis-huhtikuussa, ja sinua odottaa kokoaikainen työ. Tulet työskentelemään kahdessa vuorossa, ja palkkasi tulee asettumaan 12-14 e/h välille osaamisesi huomioiden. Työsuhde solmitaan alkuun sinun ja Amikon välille, 6kk määräaikaisuuden jälkeen hyvällä tekijällä on mahdollisuus siirtyä asiakkaamme omaksi työntekijäksi.

Odotamme sinun hallitsevan sekä vastapainotrukin käytön, pyöräkoneen ajotaito sekä IT-taidot ovat plussaa. Etsimme ennen kaikkea oma-aloitteista tekijää, joka viihtyy vaihtelevien työtehtävien parissa!

Kiinnostuitko? Laita hakemus jo tänään! Haastattelut aloitetaan jo hakuaikana ja työt alkavat sopimuksen mukaan pikaisellakin aikataululla. Mikäli kiinnostuksesi heräsi tehtävää kohtaan ja uskot olevasi etsimämme tekijä, jätäthän hakemuksen osoitteessa www.amiko.fi! Lisätietoa tehtävästä antaa Amikolta Hannele, p. 0503626339, hannele.alardtamiko.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Pohjanmaa.

Ver 225 ofertas de trabajo en "Pohjois-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Amiko Oulu Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:f51c8d65-d0bc-4f5f-8457-ec9ab9c96614.

Ver las 164 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de autoelevadoras › operador de carretilla elevadora/operadora de carretilla elevadora ofertadas.