Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Ebanistas > Truhlář, Truhláři (kromě Stavebních) A Pracovníci V Příbuzných Oborech

Truhlář, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Contratación de Ebanistas en República Checa

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios del tratamiento de la madera, ebanistas y afines : Ebanistas y afines.

Řemeslníci a opraváři : Zpracovatelé potravin, dřeva, textilu a pracovníci v příbuzných oborech : Zpracovatelé dřeva, truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech : Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Descripción de la oferta de trabajo:

První kontakt: telefonicky (Po-pá od 8-15:30) nebo e-mailem

Máte šikovné ruce a chcete stálou práci? Baví Vás práce se dřevem? Chcete vidět za svojí prací výsledek? Tak hledáme právě vás.

Zavedená česká rodinná nábytkářská firma s dlouholetou historií na trhu rozšiřuje svůj pracovní tým o:

TRUHLÁŘE

-  kompletace výrobků v sériové výrobě nábytku

Popis práce: sériová výroba nábytku - kompletace nábytku (komody, skříně, kuchyně, postele). Pracovat na moderních technologiích, v moderním novém provozu.

Co my očekáváme od Vás?

Práce se dřevem Vám nebude cizí  - máte rádi manuální práce.

Zodpovědnost za svěřené zakázky - spokojený zákazník je zárukou toho, že budete mít co vyrábět.

Spolehlivost.

Nabízíme:

-    dlouhodobou spolupráci

-    zaměstnání na hlavní pracovní poměr

-    individuální ohodnocení

-    možnost pracovního růstu

-    příspěvky na stravování

-    zaměstnaneckou slevu na firemní výrobky a služby

-    věrnostní benefit

-    náborový benefit až do výše 10.000,-

-    firemní akce

-    příjemné moderní prostředí a přátelský kolektiv

-    zázemí stabilní české společnosti, jejíž vizí je český produkt, český obchod a podpora českého trhu

Místo výkonu práce: Lipová 692, 691 25 Vranovice

Número de puestos: 2.

Empleador: NÁBYTEK MIKULÍK s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Magda Polášková. Tel.: +420 608 746 080. E-mail: nabytek-mikulik.cz" target="_blank" rel="nofollow">personalninabytek-mikulik.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 608 746 080
  • Correo electrónico: personalninabytek-mikulik.cz

Identificador de la vacante:19193340725.

Ver las 246 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios del tratamiento de la madera, ebanistas y afines : Ebanistas y afines ofertadas.