Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Ebanistas > Truhlář/-ka, Truhláři (kromě Stavebních) A Pracovníci V Příbuzných Oborech

TRUHLÁŘ/-KA, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Contrato en Královéhradecký kraj (República Checa) de Ebanistas

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios del tratamiento de la madera, ebanistas y afines : Ebanistas y afines.

Řemeslníci a opraváři : Zpracovatelé potravin, dřeva, textilu a pracovníci v příbuzných oborech : Zpracovatelé dřeva, truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech : Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Descripción de la oferta de trabajo:

- Místo výkonu práce: Za tratí 496, 503 46  Třebechovice p. O.

TRUHLÁŘ/-KA

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned

- Náplň práce: výroba modelů, příprava a manipulace s polotovary, broušení, kytování, lepení vyfrézovaných modelů, kompletní dokončení

- Požadujeme: pracovitost, řádnou docházku do zaměstnání, spolehlivost, zodpovědnost,

- Nabízíme: stravenky, týden dovolené navíc, stravování v areálu firmy, další benefity.  K  uvedené mzdě vyplácí zaměstnavatel každý měsíc  bonus 1.000,- Kč, individuální odměnu za odvedenou práci, příplatky dle ZP - práce přesčas, příplatky dle ZP - práce přesčas, příplatky za případnou práci v sobotu, neděli, noční příplatky, příplatek za ztížené pracovní prostředí

- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky

- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či e-mailem, kontaktní osoba: Josef Jech., tel.: 495 540 330 e-mail: jechtsssro.cz.

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 128 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 17500 (CZK mensual).

Empleador: TSS, spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Josef Jech. Tel.: +420 603 841 148. E-mail: tsssro.cz" rel="nofollow">jechtsssro.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 603 841 148
  • Correo electrónico: jechtsssro.cz

Identificador de la vacante:14278050704.

Ver las 236 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios del tratamiento de la madera, ebanistas y afines : Ebanistas y afines ofertadas.