Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Ebanistas > Truhlář / Montér 150 Kč / Hod. čístého + 9000 Kč Náborový Příspěvek, Truhláři (kromě Stavebních) A Pracovníci V Příbuzných Oborech

TRUHLÁŘ / MONTÉR 150 KČ / HOD. ČÍSTÉHO + 9000 KČ NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Ofertas de trabajo de Ebanistas en Plzeňský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios del tratamiento de la madera, ebanistas y afines : Ebanistas y afines.

Řemeslníci a opraváři : Zpracovatelé potravin, dřeva, textilu a pracovníci v příbuzných oborech : Zpracovatelé dřeva, truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech : Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Descripción de la oferta de trabajo:

Hledáme zaměstnance na pozici TRUHLÁŘE pro stabilní podnik v Plzni Požadujeme: - praxi v oboru - orientaci ve výkresové dokumentaci Nabízíme: - Dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku - Možnost záloh - Možnost přesčasů Plat: 150,-/hod. čistého + náborový příspěvek ve výši 9000 KČ Nástup možný ihned.

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na e-mail: plzenmarkmont.eu Poděbradova 1, Plzeň – V přízemí budovy Avalon centrum - MARKMONT S.R.O.

Región: Plzeňský kraj.

Ver 320 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 28000 mínimo y 30000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Markmont, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Nikola Paldusová. Tel.: +420 777 743 051. E-mail: plzenmarkmont.eu.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 777 743 051
  • Correo electrónico: plzenmarkmont.eu

Identificador de la vacante:15164410708.

Ver las 389 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios del tratamiento de la madera, ebanistas y afines : Ebanistas y afines ofertadas.