Ofertas de empleo de Profesionales de la salud en Podkarpackie (Polonia)

Trener Pracy - Pielęgnacja Ogrodów Terenów Zieleni.

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Otros profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de la salud de nivel medio no clasificados bajo otros epígrafes.
Technicy i inny średni personel : Średni personel ochrony zdrowia : Inny średni personel ochrony zdrowia : Średni personel ochrony zdrowia gdzie indziej niesklasyfikowany.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Planowanie, organizowanie oraz monitorowanie pracy uczestników projektu tj. pracowników z niepełnosprawnością. Praktyczna nauka czynności zawodowych oraz wspieranie uczestników projektu podczas wykonywania powierzonych zadań z zakresu profesjonalnych usług ogrodniczych i porządkowych. Udział w pracach zespołów programowych. Przeprowadzanie wspólnie z kadrą projektu diagnoz dotyczących efektywności społeczno zatrudnieniowej uczestników projektu. Wymagania: - wykształcenie: pomaturalne/policealne, typ: ogrodnicze - pożądane; średnie zawodowe 4-letnie, typ: ogrodnicze - pożądane; średnie zawodowe, typ: ogrodnicze - pożądane - umiejętności: prawo jazdy kat B - konieczne; Dobra organizacja pracy, komunikatywność, otwartość, samodzielność, umiejętność współpracy i pracy zespołowej. - konieczne - pozostałe: Wymagane minimum 3 m-ce doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością oraz podstawowa wiedza z zakresu rozpoznawania gatunków i odmian roślin całorocznych oraz ich pielęgnacji, dobra znajomość obsługi maszyn i urządzeń ogrodniczych. CV na e-mail: m.hanasReemplazar por una arrobapsouu.org.pl Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: CV na e-mail: m.hanasReemplazar por una arrobajaroslaw.psouu.org.pl - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Podkarpackie.

Ver 201 ofertas de trabajo en "Podkarpackie" (Polonia).

Fecha de inicio: 31/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: 2450.0 PLN mínimo y 2450.0 PLN máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Monika Hanus, tel.: 16 6315020, email: m.hanasReemplazar por una arrobajaroslaw.psouu.org.pl

Empresa: ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ POLSKIEGO STOWARZYSZENIA NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W JAROSŁAWIU.

Contacto: Monika Hanus, tel.: 16 6315020, email: m.hanasReemplazar por una arrobajaroslaw.psouu.org.pl

Ver las 17 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Otros profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de la salud de nivel medio no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.