TRAUKU MAZGATAJS. LATVIJA. Letonia

Trabajo de Otro personal de limpieza en LATVIJA (Letonia)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Otro personal de limpieza.
Vienkāršās profesijas : Apkopēji un palīgi mājas darbos : Transporta līdzekļu, logu un veļas mazgātāji un citu ar rokām veicamu tīrīšanas darbu izpildītāji : Citi tīrīšanas darbu veicēji.

Descripción de la oferta de trabajo:

BARS MEKA SIA aicina darba trauku mazgataju uz nepilnu slodzi.

Mainu darbs, 8-9 mainas menesi ar dažadiem darba laikiem.

Darba apmaksa 3.00 Eur par katru darba stundu pirmaja menesi, turpmakl 5.00 EUR/stunda.

Darbavietas adrese: Ozolnieku pag., Ozolnieki, Stadiona iela, 5A

Zvanit: 29121214

Fecha de inicio: 04/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Salario: 3.0 EUR mínimo y 5.0 EUR máximo (Bruto Mensualmente).

Empresa: BARS MEKA SIA(galvenais).

Dirección: Ozolnieku nov., Ozolnieku pag., Ozolnieki, Stadion.

Ver las 169 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Otro personal de limpieza ofertadas.