Empleo en Eslovenia (Savinjska) de Operadores de maquinaria agrícola y forestal móvil

Traktorist - M/ž

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de maquinaria agrícola y forestal móvil.
Upravljavci/upravljavke strojev in naprav, industrijski izdelovalci/industrijske izdelovalke in sestavljavci/sestavljavke : Vozniki/voznice, upravljavci/upravljavke transportnih naprav in premičnih strojev : Upravljavci/upravljavke premičnih naprav : Upravljavci/upravljavke premičnih kmetijskih in gozdarskih strojev.

Descripción de la oferta de trabajo:
VOZNIK TRAKTORJA, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 3 mesece, polni delovni čas, 40 ur, DELO V SADOVNJAKU, PRIJAVI VABIMO KANDIDATE Z IZKUŠNJAMI NA PODROČJU DELA TRAKTORISTA, ZAŽELENO V SADJARSTVU. IZOBRAZBA NI POMEMBNA, POMEMBNE SO DELOVNE IZKUŠNJE. OD KANDIDATOV PRIČAKUJEMO PREDVSEM DELOVNE IZKUŠNJE, SAMOSTOJNOST PRI DELU, NATANČNOST TER DELOVNO VZTRAJNOST. PONUJAMO TAKOJŠNJO ZAPOSLITEV ZA DOLOČEN Z MOŽNOSTJO PODALJŠANJA OZIROMA ZAPOSLITVE ZA NEDOLOČEN ČAS. ČE IMATE USTREZNE DELOVNE IZKUŠNJE POŠLJITE VAŠO PRIJAVO Z ŽIVLJENJEPISOM NA E-NASLOV: ZAPOSLITEVReemplazar por una arrobaTRGOTUR.SI (KOT ZADEVO NAVEDITE "ZA TRAKTORISTA") ALI NA NASLOV LJUBLJANSKA CESTA 13B, 3320 VELENJE (ZA TRAKTORISTA). PRIJAVO NA DELOVNO MESTO LAHKO OPRAVITE TUDI NA WWW.TRGOTUR.SI

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 369 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 15/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: KMETIJSKA ZADRUGA ŠALEŠKA DOLINA, Z.O.O..

Dirección: METLEČE 7 , 3325 ŠOŠTANJ.

Contacto: OKILJ DANIJEL

Email: zaposlitevReemplazar por una arrobatrgotur.si

Teléfono: 03 898 62 56, 041 495 877.

Ver las 94 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de maquinaria agrícola y forestal móvil ofertadas.