Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte > Tootmistööline

Ofertas de trabajo en Estonia de Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte

Tootmistööline

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte.

Lihttöölised : Mäe-, ehitus-, tootmis- ja transpordilihttöölised

Descripción de la oferta de trabajo:

PVC-akendele suluste paigaldaja

Tööülesanded: Seoses tootmise laienemisega uues tehases soovime tööle võtta kogemustega tootmistöölise järgnevale ametikohale:

Aknasuluste paigaldaja (Hingede ja teiste sulgurdetailide paigaldus akendele ja rõduustele).

Omalt poolt pakume: Meeldivat, sõbralikku ja professionaalset töökollektiivi; eeskujulikku töökeskkonda uues tehases; tööalast väljaõpet ja koolitust kohapeal; konkurentsivõimelist tulemuspalka; võimalust eneseteostuseks; stabiilset, pikaajalist, huvitavat ja mitmekesist tööd; ettevõttesiseseid soodustusi; tööriietust; ühisüritusi.

Muud nõuded: Ootused kandidaadile: töökogemus tootmises (tööprotsess toimub püsti seistes); töö iseloom sobib nobedale inimesele; valmidus meeskonnatööks; täpsus ja korrektsus; kohuse- ja vastutustunne; kesk- või keskeriharidus

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Aknakoda OÜ (https://www.aknakoda.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Kui tunned, et soovid kaasa lüüa ja oma panuse anda pidevale arengule orienteeritud akna- ja uksetootmise meeskonnas, kus oled ka ise valmis kestvalt omandama uusi teadmisi (ja vanu üle kordama) ning proovima uusi efektiivsemaid lahendusi, siis saada meile oma sooviavaldus.

Sooviavaldusse kirjuta, miks just sina soovid Aknakoda OÜ tootmismeeskonnas kaasa lüüa ning millised on sinu tugevused ja nõrkused ja mis palk sind motiveerib.

Tule, räägime läbi!

Kandideerijatel palume esitada koos CV-ga ka palgasoov.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • motivatsioonikiri
  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 51988327
  • Correo electrónico: tootmine.pvcaknakoda.ee

Identificador de la vacante:1440948.

Ver las 240 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte ofertadas.