Contrato de Peones de la industria manufacturera en Estonia (Pohja-Eesti)

Tootmistööline

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera.
Lihttöölised : Mäe-, ehitus-, tootmis- ja transpordilihttöölised : Tootmisala lihttöölised.

Descripción de la oferta de trabajo:
Meie meeskonda sobib töötaja, kes: • otsib kindlat ja stabiilset töökohta; • on kohusetundlik ja täpne oma töös; • on valmis töötama vahetustega Tootmistööline töötab Mistra-Autex AS-i tootmisosakonnas, täites talle vahetuse meistri poolt antud ülesandeid. Tootmistööline peab oskama tööülesannete täitmiseks tõlgendada juhendeid, tehnoloogilisi kaarte ja spetsifikatsioone jne. Töödega tutvumine ja väljaõpe kohapeal.• Koolitust ja väljaõpet kohapeal; • Häid töötingimusi; • Transporti ettevõtte kulul; • Kollektiivlepingu järgseid soodustusi; • Lisatasu tööstaaži eest; Töö on sobilik tööotsijatele Raasiku, Kehra, Tapa, Ambla, Aravete, Kärevete, Albu, Alavere ja Aegviidu kandist, kuna sealt käib meie ettevõtte transport.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 1213 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 03/11/2017.

Nº de vacantes: 10.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Salario: mínimo 4.12 EUR (Bruto Por horas).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Sirley Mägi, sirley.magiReemplazar por una arrobamistra.ee, 6056700

Empresa: Aktsiaselts Mistra-Autex.

Dirección: Paju tn 2, Raasiku alevik, Raasiku vald, Harju maakond.

Contacto: Sirley Mägi

Email: sirley.magiReemplazar por una arrobamistra.ee

Teléfono: 6056700.

Ver las 108 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera ofertadas.