Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores > Tootmisliini Operaator

Vacante de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores en Estonia (Pohja-Eesti)

Tootmisliini Operaator

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores.

Seadme- ja masinaoperaatorid ja montöörid

Descripción de la oferta de trabajo:

Töökogemus pindmontaaži seadmetel.

Väga hea nägemine.

Kogemus ICT ja FUT testimisega.

Käsitsijootmise oskus.

Käsiladumise oskus, Töö pindmontaaži liini seadmetel, testritel ja selektiivsel jootmismasinal.

SMA liini masinate seadistamine.

Komponentide ja materjalide heaperemehelik ja õige kasutamine.

Osalemine uute toodete juurutamisel ja tootmismeetodite pidevas parendamises., Huvitavat tööd – meie tootmises teenindavad operaatorid kõiki SMA liini seadmeid.

Tähtajatu lepinguga tööd perspektiivikas tootmisharus ja kasvavas ettevõttes.

Kaasaegset töökeskkonda uues tootmishoones ja töötamist uutel seadmetel.

Stabiilset töösuhet, firmaüritusi, soodustusi., Kandidaat peab esitama.

Võib kandideerida läbi CV Keskuse.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 385 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 03/06/2018.

Nº de vacantes: 4.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Salario: mínimo 900.0 EUR (Bruto).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto: FLIR Systems Estonia OÜ, Osmussaare tn 1, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond

Empresa: FLIR Systems Estonia OÜ.

Dirección: Osmussaare tn 1, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Ver las 115 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores ofertadas.