Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Directores y gerentes de producción y operaciones > Tootmisjuht

Tootmisjuht. Estonia

Empleo de Directores y gerentes de producción y operaciones en Estonia

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones.

Traducción de la profesión: Juhid › Tootmisjuhid ja põhitegevuse juhid (tegevusalade kaupa).

Descripción de la oferta de trabajo:

Lasnamäe pehmemööbli tehasesse

Tööülesanded: Tööülesandeks on tehase igapäevane juhtimine:

* Igapäevase tootmistöö organiseerimine ning jooksvate küsimuste lahendamine tehases

* Tootmisplaanide tegemine ja nende õigeaegne täitmine, toodete kvaliteedi tagamine

* Parimal moel olemasolevate ressursside juhtimine (materjalid,inimressurss,tehnika)

* Ohutu töökeskkonna tagamine tootmises/laos

* Panustamine töötajate efektiivsusnäitajate arendamisse

* Töödistsipliini järgimise kontroll

Omalt poolt pakume: * Juhtimiskogemust tootmisettevõttes

* Stabiilset töösuhet töölepingu alusel

* Võimalus ellu viia oma parimad ideed

* Kaasa rääkida valdkonna arendamisel

* Sõbralikku ja toetavat kollektiivi

* Mitmekülgset, pikaajalist ja intensiivset täiskohaga tööd Tallinnas (Lasnamäel)

* Kollektiivpuhkust suvel

Muud nõuded: Sul on eelnev juhtimiskogemus, soovitavalt pehme mööbli tootmises; sul on teadmised ja kogemused tootmisprotsesside juhtimisest ja arendamisest; oled väga hea arvutikasutaja; oskad väga hästi eesti keelt ja rahuldavat soome keelt nii kõnes kui kirjas; sul on suhtlemis-ja enesekehtestamisoskus, juhiomadusi, organiseerimisvõimet ja hea pingetaluvus.

Kasuks tuleb inglise-ja vene keele oskus; Teadmised ja huvi pehme mööbli valdkonnas; autojuhilubade olemasolu

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Niemi Sofa OÜ (https://www.niemisofa.ee/).

Instrucciones para solicitar:

* Tööleasumine augusti alguses.
* Kandideerimiseks palume saata CV ja motivatsioonikirja: marek.konsaniemisofa.ee

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5689 0821
  • Correo electrónico: marek.konsaniemisofa.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Julio de 2021, y con identificador de la vacante:1455552.

Ver las 50 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones ofertadas.