Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > responsable de grupos de interés especial > Toiminnanjohtaja

Toiminnanjohtaja. Pohjois-Pohjanmaa. Finlandia

Vacante en Finlandia (Pohjois-Pohjanmaa) de responsable de grupos de interés especial

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Dirigentes de organizaciones que presentan un interés especial › responsable de grupos de interés especial.

Traducción de la profesión: Johtajat › Johtajat, ylimmät virkamiehet ja järjestöjen johtajat › Ylimmät virkamiehet ja järjestöjen johtajat › Järjestöjen johtajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Oulun Lippo Juniorit ry etsii kehitysorientoitunutta, innokasta ja innovatiivista TOIMINNANJOHTAJAA.

Toiminnanjohtaja on toimintamme moottori, joka vastaa seuramme taloudesta ja hallinnosta, varainhankinnasta, valmennus- ja junioripäälliköiden esihenkilötyöstä, toimintamme kehittämisestä sekä tulevaisuuden suuntaviivoista yhteistyössä johtokunnan ja seuran puheenjohtajan sekä eri sidosryhmien kanssa.

Seurassamme toimii toiminnanjohtajan lisäksi 2-3 valmennus-/junioripäällikköä, jotka vastaavat pääasiallisesti pelaaja- ja valmentajarekrytoinnista sekä pelaajaliikenteen ja valmennuksen koordinoinnista. Toiminnanjohtajan tehtävänä on johtaa valmennus-/junioripäälliköiden tiimiä.

Odotamme uudelta toiminnanjohtajaltamme:

Halua kehittää seuraamme muuttuvassa toimintaympäristössä

Kokemusta seuratoiminnasta

Kokemusta esihenkilötyöstä / projektien johtamisesta tai vastaavasta

Eduksi katsomme lajituntemuksen

Lisätietoja tehtävästä voit kysyä torstaisin (25.4., 2.5., 9.5. ja 16.5.) klo 16-18:

0400 590 803 Jari Viitasalo

040 162 3736 Marko Perkiö

040 536 9978 Satu Virtanen

Työ alkaa sopimuksen mukaan, viimeistään elo-syyskuun vaihteessa. Työ on kokoaikainen ja sopimus toistaiseksi voimassa oleva. Hae paikkaa vapaamuotoisella hakemuksella 17.5.2024 mennessä, liitäthän hakemukseesi myös ansioluettelon ja palkkatoiveen. Hakemuksen voit lähettää osoitteeseen: satu.virtanenterveytesi.com

Oulun Lippo Juniorit ry. on yksi Suomen suurimmista pesäpalloseuroista  seuramme liikuttaa vuosittain yli 500 lasta- ja nuorta. Tarjoamme sekä mahdollisuuden pesiksen harrastamiseen että kilpapolkuun. Meiltä löytyy joukkueet kaikista ikäluokista sekä tytöissä että pojissa ja tuotamme jatkuvasti pelaajia korkeimmille sarjatasoille.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Pohjanmaa.

Ver 224 ofertas de trabajo en "Pohjois-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Oulun Lippo Juniorit ry.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:865f61f8-8737-44cb-a634-08d7a070edaf.

Ver las 3 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Dirigentes de organizaciones que presentan un interés especial › responsable de grupos de interés especial ofertadas.