Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Hungría > Secretarios (general) > Titkár(nő)

Titkár(nő). Kozep-Magyarorszag. Hungría

Trabajo de Secretarios (general) en Kozep-Magyarorszag (Hungría)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Secretarios (general) : Secretarios (general).

Irodai foglalkozások : Általános irodai foglalkozások, gépírók és adatrögzítők : Titkárok (általános) : Titkárok (általános)

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) Vörösmarty Mezőgazdasági Termeltető Szövetkezet Titkár(nő) munkatársat keres budapest 15. ker.i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.08.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Fogl.

1151 Budapest, Szántóföld út 6., 70/384-70-89; vmszovvmfot.hu.

A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Gépíró és szövegszerkesztő, ;Speciális követelmények:Munkaidő: H-CS, P-Szo-V szabadnap! Gyors- és gépíró végz., angol nyelv előny! 50 felettiek jelentkezését várják elsősorban!, További információ: 50 felettiek jelentkezését várják elsősorban!

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 277 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 31/05/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Más de 5 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 300000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Vörösmarty Mezőgazdasági Termeltető Szövetkezet.

Dirección: 2151 Fót, Károlyi út 44..

Contacto: Sebeházi Katalin

Teléfono: (70) 384-70-89.

Ver las 758 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Secretarios (general) : Secretarios (general) ofertadas.