Titkár(nő). Del-Alfold. Hungría

Contrato de Secretarios (general) en Del-Alfold (Hungría)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Secretarios (general) : Secretarios (general).
Irodai foglalkozások : Általános irodai foglalkozások, gépírók és adatrögzítők : Titkárok (általános) : Titkárok (általános).

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) HAJDÚ ÜGYVÉDI IRODA Titkár(nő) munkatársat keres szegedi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.03 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni a huiReemplazar por una arrobat-online.hu e-mail címen önéletrajz leadásával. . Speciális munkakörülmények:Munkaidő: Hétfőtől-Péntekig: 08:00-tól 16:30-ig. Pályakezdők jelentkezését is várják. , Speciális követelmények:Középfokú végzettség. Informatikai ismeretek, jó kommunikációs készség, precizitás.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1216 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 02/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 185500.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: HAJDÚ ÜGYVÉDI IRODA.

Dirección: 6720 Szeged, Deák Ferenc utca 2. I/2..

Contacto: Dr. Hajdú István

Email: huiReemplazar por una arrobat-online.hu

Ver las 623 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Secretarios (general) : Secretarios (general) ofertadas.